image/png;;;326576.png

Sorumlu

Başarılı bir şirket olmanın yüksek kalitede ürünler satmaktan daha fazlası anlamına geldiğine inanıyoruz. Kurumsal Sosyal Sorumluk programımız üç temele dayanmaktadır: insanlar, ürünler, performans.
Aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz Avrupa Sosyal Sorumluluk Raporundan (sadece İngilizce dilinde bulunmaktadır) daha fazla bilgi alabilirsiniz:
http://news.amway.de/corporate-responsibility/european-cr-report-2014/

 

  • image/jpeg;;;1.jpgİnsanlar
  • image/jpeg;;;photo_-_4.2.jpgÜrünler
  • image/jpeg;;;3.jpgPerformans

İnsanlar

image/png;;;326625_v2.png

İnsanlar

İnsanlar bizim en değerli varlığımızdır. Başarımızı çalışanlarımıza ve Amway Serbest Girişimcilerimize borçluyuz. Onların hepsini daha iyi yaşamaları için bütün kalbimizle destekliyoruz.
Amway Serbest Girişimcilerimize daha iyi bir gelecek sağlamaları için gerekli beceriler kazanmaları adına ücretsiz eğitimler sağlıyoruz.  İş fırsatımız herkese açıktır, herkes aynı fırsat ve haklara sahiptir, adil ve güvenilir ortaklar olarak birlikte çalışmaktayız.

Girişimciliğin yeni fırsatlara ve bireysel gelişime açılan bir kapı olduğuna inanıyoruz. 50 yılı aşkın bir süreden beri kendi işine sahip serbest girişimcilerle birlikte çalışarak toplumda girişimciliği de destekliyoruz. Bu desteğimiz özellikle 50 yaş üzeri kuşağı da kapsamakta olup bu önemli yaş grubunun beceri, bilgi ve deneyimini değerlendirmelerini sağlamaktadır. Hedef bu demografik grubun davranış ve ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi edinerek 50 yaş üzeri girişimciliğin öneminin artmasına yardım etmektir.

Çalışanlarımız farklılığın desteklendiği bir iş ortamında yaşamakta, yüksek sağlık ve güvenlik standartlarında çeşitli avantajlarla birlikte kendilerini geliştirdikleri fırsatlardan ve eğitim olanaklarından faydalanmaktadır.   

Felsefemiz şirketimizin ötesine geçtiği için AMWAY TM One by One kampanyamız muhtaç çocukların yaşamlarında bir fark yaratmaya çalışmaktadır. 2003 – 2014 yılları arasında bu kampanya 12 milyon çocuğun yaşamına olumlu katkı yaparak çocuklara yönelik amaçlar için 250 milyon ABD Doları fon toplamış ve 3,5 milyon saat gönüllü çalışılmıştır.
 

Ürünler

image/jpeg;;;photo_-_4.1.jpg

Ürünler

Hayatı zenginleştiren ürünlerimiz, uzmanlığımız ve iş fırsatımız insanların sağlık ve esenliklerine hitap ederek dünyanın daha iyi yönde değişmesine yardım edecektir.  Güçlü markalarımızın bu temel amaçlarını sosyal sorunlara yardım için kullanıyoruz.
Amway Power of 5 Kampanyası aktif olarak beş yaş altı çocukların yetersiz beslenmesi sorunuyla ilgilenmekte, konu hakkında toplumsal bilinç yaratmakta ve fon oluşturmaktadır. Bu fonlar özellikle mikro besleyici Little Bits ürününü geliştirmek üzere kullanılarak global kampanya ortağımız CARE ile birlikte yetersiz beslenen çocuklara yönlendirilecektir.
Daha fazla bilgi buradan alınabilir: www.amway.com.tr/power-of-5
 

Performans

image/png;;;performance.png

Performans

İşimizi kurumsal sorumluluk içinde geliştirerek sürdürülebilir performans elde ederken bizi çevreleyen ortamı da sürekli geliştiriyoruz.  Amway sürdürülebilir bir gelecek yaratmanın anahtarının içinde yaşadığımız çevre hakkında bir bilinç yaratmak ve bireylerin ve toplumların yapabilecekleri (örneğin parkları temizleyerek ve kullandığımız enerjiyi azaltarak) pozitif katkılar olduğuna inanmaktadır. Her yıl dünyamızı gelecek kuşaklar için korumak amacıyla yenilikçi ve bilinçli girişimlerle taahhüdümüzü genişletiyoruz. Tüm bağlı kuruluşlarımızda sera gazlarının salınmasını azaltmak, atıkları ve su tüketimini en aza indirmek ve yenilenebilir enerji kaynakları kullanımını artırmak için çalışıyoruz.