image/png;;;10_sm.png

"İnsanların doğrudan satış işine girmelerinin pek çok nedeni vardır. İnsanlar Amway İş Fırsatını keşfettiklerinde, diğer olasılıkları da görürler. Bu da onları hayal güçlerini zorlamaya teşvik eder"

Doug DeVos, Başkan

  • image/jpeg;;;photo_-_1.2.jpgAmway sıradan bir şirket değildir
  • image/jpeg;;;2.jpgDünya çapında büyük tesisler
  • image/jpeg;;;photo_-_2.2.jpgAmway Tanıtım Merkezleri
  • image/jpeg;;;50x60.jpgBir Görsel Açıklama
  • Amway Global Dijital Kataloğu

Amway sıradan bir şirket değildir

image/jpeg;;;photo_-_1.1.jpg

Amway sıradan bir şirket değildir

Amway dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Amway işi, aynı zamanda her Amway Serbest Girişimcisine başarı yolculuğunda bir iş ortağı olarak değer veren bir aile işidir. Ömür boyu arkadaş ve iş ortağı olan Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından 1959’da kurulan Amway özgürlük, aile, umut ve ödül ilkeleri üzerine kurulmuştur.

Bugün DeVos ve Van Andel aileleri Amway’i 21’inci yüzyılda aynen 20’nci yüzyıldaki gibi başarıya götüren sıkı çalışma ve kendi geleceğini belirleme özgürlüğü felsefesini sürdürmeye devam ediyorlar. 2017’de şirketin toplam cirosu 8,6 milyar ABD Doları oldu. Şimdi bütün dünyada  100'ün  üzerinde ülke ve bölgede faaliyet gösteren Amway,  size sağlam temellere sahip esnek bir iş sunmaktan gurur duymaktadır.   

Dünya çapında büyük tesisler

Dünya çapında büyük tesisler

Amway bütün dünyada kendi araştırma merkezleri, sürdürülebilir çiftlikleri ve Tanıtım Merkezleriyle işinizi pratik bir yaklaşımla desteklemek üzere varlığını göstermektedir. 

Haritanın üzerinde  tıklayarak Amway’in faaliyet gösterdiği ülkeleri görüntüleyebilirsiniz

Amway Tanıtım Merkezleri

image/jpeg;;;photo_-_2.1.jpg

Amway Tanıtım Merkezleri

Avrupa çapında altı ülkede yer alan Tanıtım Merkezlerimiz, Amway'in geçmişi, bugünü ve geleceğini gözler önüne sermektedir. Bu merkezleri ziyaret edenler Satış ve Pazarlama Planımız ve gıda takviyeleri ,  güzellik ve ev bakım markalarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilmektedirler. Ayrıca, Amway'in Tanıtım Merkezleri tanıtım günleri, özel grup rezervasyonları, organize kurumsal etkinlikler ve eğitim seminerleri düzenlenebilecek şekilde donanımlıdır.           

Bilgi için, lütfen

www.amway-experience.com

 Amway Plaza İstanbul

 

Bir Görsel Açıklama

ADA, MICHIGAN, ABD'deki GENEL MERKEZE BİR BAKIŞ

Amway Global Dijital Kataloğu