image/jpeg;;;photo_-_3.jpg

 

Amway ailesi

Becerikli, atılgan insanlar kendi başlarına pek çok şey yapabilirler. Fakat bir araya gelirlerse daha da fazlasını başarabilirler. Bir Amway Serbest Girişimcisi olduğunuz zaman satış çabalarınızı destekleyen ve performansınızı takdir eden küresel bir topluluğa katılıyorsunuz.

  • image/jpeg;;;1.jpgNasıl işliyor
  • image/jpeg;;;2.jpgDoğu Avrupa Gelir Açıklaması
  • image/jpeg;;;4.jpgAmway Serbest Girişimcisi olarak kayıt olun

Nasıl işliyor** Primler satış hacmine dayalıdır. Sadece Amway işlerini bulunduklarıülkenin kanunlarına ve vergi yükümlülüklerine uygun olarak yürütenler prim alabilir ve satıştan kaynaklanan gelirlere sahip olabilir.

Nasıl işliyor

Amway’de her zaman gelişmek için yer vardır: sadece ürünleri satarak yaklaşık %30 perakende kar marjı kazanmaktan başka Serbest Girişimcilerden oluşan bir gruba liderlik ederek %21’e kadar primler ve harikulade yerlere özel iş gezileri için yeterlik kazanmaya kadar başarılar elde edebilirsiniz. İşiniz büyüdükçe ödülleriniz de büyüyecektir! !

 

Doğu Avrupa Gelir Açıklaması

image/png;;;foto2.png

Doğu Avrupa Gelir Açıklaması

Mevcut ve potansiyel Amway Serbest Girişimcileri’nin Amway İş Fırsatı’nı daha iyi değerlendirebilmesi için “Doğu Avrupa Gelir Açıklaması” dokümanı düzenli aralıklarla yayınlanmaktadır.

İlgili verilerde, Doğu Avrupa pazarında Eylül 2010 ile Ağustos 2011 dönemi arasında, bazı yüksek ASG başarı düzeylerinde kazanılan prim rakamları yer almaktadır ve kullanılan metodolojinin istatistiksel doğrulaması yapılmıştır.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız

Amway Serbest Girişimcisi olarak kayıt olun