Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

Adet:

  XS™ Elektrolitler İçeren İçecek Tozu karbonhidratların ve elektrolitlerin dengeli bir karışımını sağlayarak fiziksel aktivitenizde avantajlı durumda olmanıza yardımcı olur. Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Doğru enerji gücü antrenman sırasında daha fazla dayanıklılık sağlar. XS™ Elektrolitler İçeren İçecek Tozu, sağladığı yavaş, orta hızda ve hızlı salınan karbonhidratlar ve beş temel elektrolitle vücudun su emilimini destekler. Bu da uzun süreli antrenmanlarda vücudun susuz kalmasının önlenmesine yardımcı olarak daha fazla dayanıklılık sağlar.  Uzun süre kalıcı, düzenli enerjiye ihtiyacınız olduğunda bir numaralı enerji içeceğiniz olarak tercih edebilirsiniz.

  XS™ Elektrolitler İçeren İçecek Tozu’nu bu derece özel kılan portakal ve misket limonlu leziz narenciye aroması ile içeriğindeki performansı destekleyici Guarana, Maca Kökü ve Kuersetin karışımıdır. Bu üç bitki Güney Amerika’da yetiştirilmekte olup, odaklanma ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı olan doğal bileşikler içermektedir.
   
   

  Faydalı ipuçları

  • Egzersiz boyunca ter ile yitirilen 5 temel elektroliti yerine koyar.   Elektrolit eksikliği kas kramplarına yol açabilir.
  • Karbonhidrat ve elektrolit içeren çözümümüz aynı zamanda antrenmanlar için enerji sağlayarak, uzun süreli dayanıklılık egzersizleri sırasında dayanıklılık performansının sürdürülmesine katkıda bulunur.
  • Zihinsel ve fiziksel gücün arttırılmasına yardımcı olarak antrenmanınızda gücünüzü uzun süre koruyabilmenizi sağlar. İçeriğindeki üç Güney Amerika kökenli bitki sayesinde odaklanma ve konsantrasyonun arttırılmasına yardımcı olabilir. Guarana tohumları kahve çekirdeğindeki kafeinin yaklaşık dört katı kafein içerir. Maca Kökü, yağ asitleri ve amino asitler gibi çeşitli besin ögeleri içeren tohumlu bir Peru bitkisidir. Ve Kuersetin de domates, çilek ve brokoli gibi gıdalarda bulunan bir flavanoiddir.
  • Hipotonik içecek için 1 poşet ürünü 500ml, izotonik içecek için 400 ml suda eritin, spor ve antrenman aktivitelerinizde keyifle için.

  Başlıca Özellikleri

  • Egzersiz esnasında ve sonrasında kullanmak için tasarlanmış, hızla eyleme geçen ve ferahlatan ürün sıvıları takviye eder ve yardımcı enerji desteği sağlar.
  • Güçlü bileşenler ve temel elektrolitler içerir.
  • En iyi sonuçlar diğer XS ürünleriyle birlikte kullanıldığında alınır.

  Kullanım Şekli

  Hipotonik içecek için 1 poşet ürünü 500 ml suda, izotonik içecek için 400 ml suda eritin. 

  Fiziksel aktivite  esnasında veya sonrasında tüketin.  
  Bir poşet 60 mg kafein içerir.

  Ayrıca, dengeli ve çeşitlendirilmiş bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı genel önem taşır.

  Hamile kadınlar ve çocuklar için uygun değildir.

  İçindekiler

  (1 Tek Kullanımlık Toz Paket İçin): Maltodekstrin, Dekstroz, Fruktoz, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici (Dogal Portakal Aroması ve Misket Limonu Aroması) (%3), Asitlik Düzenleyici (Tripotasyum Sitrat, Trisodyum Sitrat), Guarana (Paulinia cupana) (Çözünür Kuru Ekstraktı %24 kafein içerir), Ortofosforik Asitin Kalsiyum Tuzları, Tuz, Magnezyum Karbonat, Potasyum Klorür, Kalsiyum Karbonat, Palm Yagı, Lepidyum Kökü Tozu (Lepidium meyenii) (%0,12), Renklendirici (Karotenler [E160a]), Kuersetin (%0,045), Tatlandırıcı (Sukraloz [E955]), D Vitamini (Kolekalsiferol).

  Besin Değeri

    Her 100 g  Her 25 gramlık porsiyon 
  Enerji (Kcal) 359 kcal 90 kcal
  Enerji (kJ) 1526 kJ 382 kJ
  Yağ
  Hangi Doymuşların
  0,5 g
  < 0,1 g
  0 g
  21 g
  Karbonhidratlar
  Hangi Şekerlerin
  85 g
  43,5 g
  21 g
  11 g
  Besinsel Lif 0 g 0 g
  Protein < 0,1 g 0 g
  Tuz 1,95 g 0,50 g

   

      % BRD   % BRD
  Sodyum    0,91 g - 0,23 -
  Potasyum 1209 mg 60 302 mg 15
  Kalsiyum 488 mg 61 122 mg 15
  Magnezyum 227 mg 60 56 mg 15
  Vitamin D 3 μg 60 0,75 μg 15

  *BRD beslenme referans değeri


  Menşe Ülke: Almanya