Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

1,88 TL / 1 tablet
Adet:

  Nutriway™ Vitamin C Plus, normal bağışıklık fonksiyonlarını desteklemek üzere gün boyu yavaş ve düzenli C vitamini salımı sağlayan yüksek seviyede etkili bir takviye edici gıda ürünüdür. .

  Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Formda ve sağlıklı kalmak çoğumuzun önceliği olmakla beraber, bağışıklık sistemini sağlıklı tutmak zor olabilmektedir. Çevre kirliliği, mikroplar ve hastalıklar bağışıklığımızı zayıflatır. Hatta stres, yorgunluk ve dengesiz beslenme de bağışıklık üzerinde pay sahibidir.

  Peki çözüm nedir? Bağışıklık sisteminizi Nutriway™ Vitamin C Plus takviye edici gıda ürünü ile pratik ve kolay bir şekilde destekleyebilirsiniz.  C vitamini bağışıklık sistemini destekleyen temel bir besin ögesidir. C vitamini bağışıklık sisteminize çok değerli bir destek sağlamanın yanı sıra, sağlıklı cilt için vücudun normal kolajen üretimini korumasına ve antioksidan özellikleri sayesinde hücrelerin oksidatif stresten korunmasına yardımcı olur.

  Kendi Nutriway çiftliğimizde yetişen doğal aserola kirazı  ve askorbik asit olmak üzere iki C vitamini kaynağından elde edilen her bir pratik günlük tablet, lifli bir bileşenle karıştırılarak 240 mg C vitamini sağlar. Bu karışım emilimi yavaşlatarak vücuda sekiz saat süresince salım yapılmasını mümkün kılar. Yavaş salım özellikli tek bir 240 mg’lık tablet, anlık salım sağlayan tabletlerin 600 mg’ına kıyasla gün boyunca toplamda daha fazla kullanılabilir C vitamini sağlar.

  Faydalı ipuçları

  Nutriway™ Vitamin C Plus, normal bağışıklık fonksiyonlarını ve sağlıklı cildi desteklemeye yardımcı limon, mandalina, portakal ve greyfurt gibi meyvelerden elde edilen narenciye bioflavonoid özleri içeren bir takviye edici gıda ürünüdür.

  •  Yavaş salımlı formülü sayesinde fazla miktardaki dozlar ve anında salımlı tabletlerle ilişkilendirildiği şekilde besin ögelerinin boşa gitmesine izin vermeksizin, yavaş ve düzenli salım ile emilimi en yüksek seviyeye çıkarır.
  •  Takviye edici gıda ürünümüz aserola kirazından elde edilen C vitamini içerir. Bu zengin kaynak sadece sürdürülebilir tarım yöntemlerinin kullanıldığı, kendi Nutriway çiftliklerimizde yetiştirilir.
  • Takviye edici gıda ürünümüz yapay renklendirici, tatlandırıcı veya katkı maddesi içermez.

  İÇİNDEKİLER:

   L-Askorbik Asit (%38.3), Stabilizör (Selüloz), Aserola Özü(%15.4), Stabilizör (Hidroksipropil Metilselüloz), Greyfurt (%2.5), Mandalina (%2.5), TopaklanmayıÖnleyici (Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları), Maltodekstrin, Topaklanmayı Önleyici (Silikon Dioksit), Stabilizör (Metilselüloz), Limon (%0.10), Nem Verici (Gliserol), Parlatıcı(Karnauba Mumu).

  MENŞE ÜLKE: AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

   

  ORTALAMA
  DEĞER: 1 TABLET %BRD*
  C Vitamini......................240 mg.................... % 300
  BRD*: Beslenme Referans Değerinin Karşılanan Yüzdesi

  ORTALAMA

  DEĞER:                    1 TABLET                   %BRD*

  C Vitamini......................240 mg.................... % 300

  BRD*: Beslenme Referans Değerinin Karşılanan Yüzdesi

   

  ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ: Yetişkinler için günde 1
  tabletin bir bardak su (250 mL) ile alınması tavsiye edilir.
  ORTALAMA
  DEĞER: 1 TABLET %BRD*
  C Vitamini......................240 mg.................... % 300
  BRD*: Beslenme Referans Değerinin Karşılanan Yüzdesi

  UYARI:

  İLAÇ DEĞİLDİR.

  HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ AMACIYLA KULLANILMAZ.

  HAMİLELİK ve EMZİRME DÖNEMİ İLE HASTALIK ve İLAÇ KULLANILMASI DURUMUNDA DOKTORUNUZA DANIŞIN.

  TAVSİYE EDİLEN GÜNLÜK PORSİYONU AŞMAYIN. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR NORMAL BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZ.

  ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERDE SAKLAYIN.

  AĞZI SIKICA KAPALI OLARAK, SERİN ve KURU BİR YERDE MUHAFAZA EDİN.

  • Düzenli olarak yeterli miktarda C vitamini içeren gıdalar alamayanlar (veya zamanı olmayan ya da bunları yemek istemeyenler), örneğin narenciye, brokoli ve brüksel lahanası yemeyenler.
  • Yapay lezzet vericile/r, yapay renklendiriciler veya koruyucu maddeler olmadan takviye edici gıda ürünü kullanmak isteyen herkes.
  • ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ: Yetişkinler için günde 1 tabletin bir bardak su (250 mL) ile alınması tavsiye edilir.