Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

Adet:

  Hassas cilt dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Youth Xtend Sıkılaştırıcı Pürüzsüzleştirici Fondöten Artistry'nin şimdiye kadar sunduğu en ileri erken yaşlanma geciktirici fondötendir. Devrimci Youth Xtend cilt bakım teknolojisini kullanan bu fondöten zaman içinde cildin sıkılaşmasına, düzgünleşmesine ve gerginleşmesine yardım eder. Yüksek Çözünürlükte Işık Yansıtıcı Optikler ince çizgilerin ve kırışıkların görünüşünü hemen yumuşatır, cildin genç ve canlı görünümünü eski durumuna getirirken ileri Youth Xtend teknolojisi ve SPF 20 kalıcı erken yaşlanma geciktirici faydalar sunar. Yani cilt şimdi ve gelecekte canlılığını geri kazanmış olur. 

  Artistry Youth Xtend Sıkılaştırıcı Pürüzsüzleştirici Fondöten en iyi sonuçlar için Youth Xtend Cilt Bakım koleksiyonu ile mükemmel bir işbirliği yapmak için tasarlanmıştır. 

  Yeni renk kodlarını kullanarak Fondöten renklerinizi nasıl seçeceksiniz

  Renk kodunda Seviyenizi ve Alt Tonunuzu bulun (yukarıda renk adının yanında verilmiştir) Karşılaştıkları nokta tam sizin renginizdir.

  Mesela cilt renginiz seviye 1 (Level 1),ve alt tonunuz sıcak ise (Warm),siz L1*W1 Buff (en açık) veya L1*W2 Cream (biraz daha koyu, daha yoğun Buff bir cilt rengine sahipsiniz demektir.

  1. RENK SEVİYENİZİ BELİRLEYİN

  SEVİYE (L E V E L): Doğal cilt renginizin derinliği.

  L1 – açık

  L2 – medium (orta)

  L3 – medium-koyu (orta - koyu)


       1. ALT TONUNUZU BELİRLEYİN

  ALT TON: Alt tonlar Sıcak (Warm) - W, Nötr (Neutral) - N,  veya Soğuk (Cool) – C olarak belirlenmiştir.

  Alt ton simgenizin yanındaki rakam rengin yoğunluğunu/koyuluğunu gösterir.

  Sıcak (W):  Cildiniz altın (golden) veya zeytin rengine mi sahip? Kahverengi, koyu yeşil, portakal veya sarı giydiğiniz zaman daha çok mu iltifat ediyorlar? Bu soruların çoğunun cevabı evetse alt tonunuz Sıcaktır (Warm).

  Nötr (N): Cildiniz pembe veya altın olmayan dengeli bir renkte mi? Her elbise rengi size uygun olabiliyor mu? Bu soruların çoğunun cevabı evetse  alt tonunuz Nötrdür (Neutral).

  Soğuk (C): Cildiniz pembe veya gül rengi mi? Pembe, mor, mavi ve beyaz giydiğinizde daha çok mu iltifat ediyorlar? Bu soruların çoğunun cevabı evetse  alt tonunuz Soğuktur (Cool).

  • Kapsamlı renk çeşitleri her cilt rengi ve cilt ile uyum sağlar.  8* renkte sunulan ve özgün FACES teknolojisiyle geliştirilen fondöten.
  • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünüşü azalır. Yüksek Çözünürlükteki Işık Yansıtıcı Optikler sıkça karşılaşılan erken yaşlanma belirtilerinin görünüşünü dramatik bir tarzda azaltır.
  • Günlük nemlendirme. Çift eylemli Sodyum Hiyaluranat nemin tutulmasına ve gün boyunca cildin nemli kalmasına yardım eder. 
  • Çevresel saldırganlara karşı koruma, SPF20 ve PA+++ olma özelliği ile, güneşin cilde zarar veren UVA / UVB ışınlarına karşı savunma sağlar ve genç güzelliği korurur.

  Sıkılaştırıcı Pürüzsüzleştirici Fondöten tüm Artistry Youth Xtend Cilt Bakımı serisinde kullanılan erken yaşlanma geciktirici ilke ve teknolojilerden esinlenerek yaratılmıştır. 

  Yüksek Çözünürlükte Işık Yansıtıcı Optikler

  • Küresel partiküller ve özel olarak eşleştirilen boya pigmentleri eşsiz bir dengeyle ışığın cilt üzerinde optik dağılımını sağlar.
  • İnce çizgilerin ve kırışıkların görünüşünü yumuşatır.

  Çift eylemli Sodyum Hiyaluranat

  • Cildi anında nemlendirir. Cilt yüzeyini düzgünleştirerek fondötenin üzerinde kaymasını sağlar.
  • Fondöten cilt bakım rejimindeki son adımdır; nemlendiriciden (veya günlük güneş korumasından) sonra ve Artistry™ Renkli Kozmetiklerden  önce uygulayın. Maksimum fayda için Youth Xtend Cilt Bakımı rejimini tamamladıktan sonra uygulayın.

  Yüzünüze fondöten sürmek için parmak uçlarınızı, bir sünger veya bir fondöten fırçası kullanın. Uyguladıktan sonra dışarıya doğru bir hareketle ürünü yayın.