Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

28,27 TL / 1 ml
Adet:

  Artistry Studio™ Bangkok Edition Maskara Bazı kirpiklere bakım uygulayan formülüyle kirpiklerin hacim, uzunluk ve kalınlık kazanmasına yardımcı olarak gür bir görünüm sağlar.   Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Artistry Studio Bangkok Edition Maskara Bazı ile uzun ve hacimli güzel kirpiklere kavuşabilirsiniz. İçeriğindeki Maş Fasulyesi Tohumu Özü ve Kızıl Yonca Özü karışımıyla kirpiklerinizi besleyen ve bakım yapan bu maskara bazı, maskara uygulaması için hazırlık yapar. Nötr renkli akıllı formülü her bir kirpiğin kökten uca kaplanmasını sağlar. Kirpiklerinize kökten uca doğru yukarı yönde zigzag şeklinde kalın bir kat uyguladıktan sonra, iki kat Artistry Studio NYC Edition 3’ü 1 Arada Kirpikleri Belirginleştirici Maskara uygulayarak görünümünüzü tamamlayın.
   

  Faydalı ipuçları

  • Artistry Studio™ NYC Edition 3’ü 1 Arada Kirpikleri Belirginleştirici Maskara ile birlikte kullandığınızda, kirpiklerinizin çok daha hacimli görünmesini sağlar.
  • Maş Fasulyesi Tohumu Özü ve Kızıl Yonca Özü içeren besleyici ve bakım uygulayıcı bir formüle sahiptir.
  • Her bir kirpiğin kökten uca kaplanmasını sağlayacak şekilde nötrdür.
  • Dermatoloji ve alerji testlerinden geçirilmiştir.
  • Göz bölgesinde kullanmak için güvenlidir.
  • Parabensiz ve parfümsüzdür.


  *Klinik Çalışma: Maskara Bazının Hacim, Kalınlık ve Uzunluk üzerindeki Etkileri (İleri Görüntüleme ve Ölçme Laboratuvarı Çalışması). Sonuçlar Artistry Studio™ NYC Edition 3’ü 1 Arada Kirpikleri Belirginleştirici Maskara ile birlikte kullanıldığından Maskara Bazının kirpiklerin hacmini büyük ölçüde arttırdığını ortaya koymaktadır.

  Başlıca Özellikleri

  • Artistry Studio™ Maskara Bazını, Artistry Studio NYC Edition 3’ü 1 Arada Kirpikleri Belirginleştirici Maskara ile birlikte kullandığınızda kirpikleriniz çok daha hacimli görünecektir.
  • Benzersiz pembe tonu, her bir kirpiğin Maskara Bazıyla kaplandığından emin olmanız için kirpikleri görmenize yardımcı olur. Bu görsel tüyo maskarayı hangi kısımlara uyguladığınızı ve Maskara Bazı sayesinde kirpiklerin ne kadar gürleştiğini görebilmenize yardımcı olur.

  Kullanım Şekli

  • Kirpik diplerinden uçlara doğru yukarı yönde bolca uygulayarak her bir kirpiği kaplamaya özen gösterin.
  • Görünümünüzü tamamlamak ve kız arkadaşlarınızla gece dışarı çıkmak için, bu adımın ardından Artistry Studio NYC 3'ü 1 Arada Kirpikleri Belirginleştirici Maskara uygulayın!

  Bileşenler

  • Maş Fasulyesi Çekirdeği Özütü
  • Kızıl Yonca Özütü

  INGREDIENTS/INGREDIENTES/SASTOJCI/COCTAB/СКЛАД/ҚҰРАМЫ: WATER/AQUA/EAU, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CERA CARNAUBA, JOJOBA ESTERS, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, ACACIA SENEGAL GUM, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) EXTRACT, VIGNA RADIATA SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE. MAY CONTAIN / PEUT CONTIENIR / PUEDE CONTENER +/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), IRON OXIDES (CI 77499)