Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

8,71 TL / 1 çubuk
Adet:

  Glucomannan içeren takviye edici gıda ürünü kilo yönetiminizi kontrol altına almanıza ve aşırı yemek yeme dürtüsüyle savaşmanıza yardım eder.

  Sizin İçin Faydası Nedir

  Porsiyon büyüklüğünü sınırlamanıza ve yine de doygunluk hissi duymanıza yardım eder.  Sıvı ile karıştırıldığında midenizde hacim kaplayarak bir tokluk hissi yaratır.

  İştahınızı derhal dizginler - ilk porsiyonunuz sizin öncekine göre doymuş hissetmenize yardım eder ve bu tokluk hissi bir sonraki öğüne kadar sürer. 

  Kilo yönetimini kolaylaştırır - her porsiyon kendi poşeti içindedir ve saniyeler içinde meyve suyu veya suyla kolayca karıştırılabilir.

  Tadı yoktur, yani suyla veya sevdiğiniz meyve suyuyla lezzetini etkilemeden karıştırılabilir.  

  Bodykey by Nutriway programını takip edenler için mükemmeldir ve diğer Nutriway kilo yönetim ürünlerini tamamlar. Beslenme profiline bağlı olarak Legume Complex ile birleştirilebilir.

  Neden Seveceksiniz

  Glucomannan iştahınızı kontrol etmenize ve aşırı yemekle savaşmanıza yardım eden bir takviye edici gıda ürünüdür. İştahınızı kontrol  ederseniz, kilo yönetimi daha kolay olur.  Glucomannan ile yine yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz fakat bu defa porsiyon büyüklüğünü kontrol etme gücü sizdedir.

  Glucomannan’ın sırrı içindeki benzersiz bileşende saklıdır: glucomannan özü. Bu doğal besinsel lif suyu çeker ve midede jele dönüşür. Bu jel mide duvarlarına baskı yaparak sizin tokluk hissi duymanıza yardım eder. Ayrıca doğal türevli Siyah mürver ağacı meyvesi özü ürüne hoş bir mor renk verir.

  Bilmeniz Gerekenler

  • İnsanların aşırı yemeden tokluk hissi duyduğu kanıtlanmıştır.
  • NutriCert™sertifikalı sürdürülebilir çiftliklerden gelen bileşenlerle yapılmıştır.
  • NutriCert™ Konjac Kökü (glucomannan) ve NutriCert Siyah mürver ağacı meyvesi içerirYapay tatlandırıcı, renklendirici, lezzet verici veya koruyucu eklenmemiştir
  • Nutrilite/Nutriway son 10 senedir dünyanın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markasıdır.*

  *Kaynak Euromonitor International Limited; Vitamin ve takviye edici gıda ürünleri perakende satış değerleri yüzde dağılımı, 2015 verileri

  Konyak Bitkisi Yumru Unu (% 52.3), Maltodekstrin, Kara Mürver Ekstresi (% 1.2), Topaklanmayı Önleyici (Silikon Dioksit).

  MENŞE ÜLKE: ALMANYA

  MENŞE ÜLKE: ALMANYA
  Takviye Edici Gıda Onay Numarası:
  002016-12.01.2017

  Yetişkinler içindir. Bir paketin ağzını yırtarak açın ve toz ürünü bir bardağın içinde 250 ml su veya meyve suyu ile karıştırın. Ürünü suyla karıştırdığınız an bekletmeden hemen tüketiniz. Her gün, öğünlerden önce olmak üzere 3 paket tüketiniz. Sadece sıvılarla birlikte tüketilmelidir, yemeklerle birlikte tüketilmesi uygun değildir. Ürünle beraber bolca sıvı tüketilmesi çok önemlidir. Yeterince sıvı tüketilmediğinde, mideye ulaşamayan toz karışım yemek borusunda sıkışabilir ve rahatsızlık verebilir. Glukomannan Konyak bitkisi kökünde doğal olarak bulunur ve bu bitkinin kökünden elde edilir.


  İlaç değildir.

  • Hastaliklarin önlenmesi veya tedavi edilmesi amaciyla kullanilmaz
  • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalik veya ilaç kullanilmasi durumlarinda doktorunuza danışın
  • Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın
  • Takviye edici gidalar normal beslenmenin yerine geçemez
  • Çocuklarin ulaşamayacaği yerde saklayın.

  Başlıca Özellikleri

  • Glucomannan’ın sizin porsiyon büyüklüğünü kontrol etmenize yardım eden etkin bir kilo yönetim aracı olduğu kanıtlanmıştır.
  • Glucomannan Bodykey by Nutriway kilo yönetim programını takip edenler için mükemmeldir ve Opuntia Fiber Complex ve Legume Complex gibi diğer Nutriway kilo kontrol ürünlerini tamamlar.  
  • Glucomannan doğal bileşenler içerir NutriCert™ Konjac Kökü (glucomannan) ve NutriCert Siyah Mürver Ağacı Meyvesi vardır. Yapay tatlandırıcı, renklendirici, lezzet verici veya koruyucu eklenmemiştir.
  • Glucomannan pratik tek porsiyonluk poşetlerde ambalajlandığı için hazırlanması ve tüketilmesi kolaydır.

  Kullanım Şekli

  • Stik şeklindeki poşeti yırtarak açın ve ürünü içinde 250 ml su veya meyve suyu olan bardağa boşaltın.
  • Hazırladıktan sonra derhal tüketin.
  • Her öğünden 30 dakika önce günde 3 porsiyon tüketin.
  • Yiyeceklerle değil yalnız sıvılarla tüketilmelidir. Yeterli miktarda sıvı ile birlikte almak zorunludur.
  • Yutma zorluğu çeken insanlar için veya yetersiz miktarda sıvı ile alınması durumunda insanın boğazına takılma tehlikesi vardır.

  Optimum sonuçlar için ve nefes darlığı veya yutma zorluğu tehlikesine karşı yalnız ambalaj üstündeki talimata uygun kullanın.

  Bileşenler

  İÇİNDEKİLER Konjac Kökü (her porsiyonda %52,3; 1,0 g Glucomannan) Dekstrin, Siyah Mürver Ağacı Meyvesi Özü (her porsiyonda %1,2 / 30 mg); kompozisyonu: Mürver Ağacı Meyvesi, Maltodekstrin), Topaklanmayı Önleyici Madde (Silikon Dioksit)


  Besin değeri:

  ORTALAMA İÇERİK 1   poşette           günde (3 poşet) &BRD*          
  Glucomannan 1000 mg 3000 mg  --            

  *% Beslenme Referans Değeri