Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

2,65 TL / 1 tablet
Adet:

  Nutriway™ Echinacea plus bağışıklık sisteminin normal işlemesini desteklemek üzere üç tip Ekinezya içeren bitkisel bir takviye edici gıda ürünüdür.   Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Hepimiz olabileceğimizin en iyisi ve en sağlıklısı olmak isteriz ve bunu yapmanın en iyi yollarından biri de bağışıklık sistemimizi ve vücudumuzun kendi doğal savunma mekanizmasını güçlendirmektir. Bu özellikle grip ve nezlenin yaygın olduğu kış ayları için geçerlidir.

  Nutriway Echinacea plus bağışıklık sisteminize yardım eli uzatmanın basit ve pratik bir yoludur. Ürünümüzün bileşiminde, Trout Lake, Washington, ABD’de hava kirliliğinden uzakta, bitkilerin harika koşullarda yetiştirildiği kendi çiftliğimizden gelen üç tip Ekinezya mevcuttur. Ekinezya purpurea yaprakları, kökleri ve toprağın üstünde yetişen kısımları ve Ekinezya angustifolia kökü içeren Nutriway Echinacea plus ek bağışıklık desteğine ihtiyaç duyduğunuzda başvurabileceğiniz bir üründür.
   

  Faydalı ipuçları

  • Trout Lake çiftliğinde yetiştirilen üç tip Ekinezya içerir: Purpurea Ekinezya yaprakları, kökleri ve toprağın üstünde yetişen kısımları ve Ekinezya Angustifolia kökü.
  • Ekinezya bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasını destekler ve vücudun savunma mekanizmasının güçlendirilmesine katkıda bulunur.
  • Takviye edici gıda ürünümüz yapay renklendirici, tatlandırıcı veya katkı maddesi içermez.

  Kullanım şekli:

  • Gerektiği zaman günde üç tablet alın.


  Uyarılar

  3 yaşından küçük çocuklardan uzakta tutun. Bu ürün çeşitlendirilmiş bir beslenme programının yerine geçmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Ambalajın kapağını sıkıca kapalı tutun. Serin ve kuru yerde saklayın.

  • Standart ölçüde Ekinezya temin eder.
  • Trout Lake Çiftliğinde yetiştirilen ekinazeyanın 3 formunu içerir: Echinacea Purpurea’nın yaprağı, toprak dışında kalan bölümleri ve kökü ve Echinacea Angustifolia’nın kökü.
  • İçinde yapay renklendiriciler, yapay aroma verici veya koruyucu maddeler yoktur.

  Mısır Nişastası, Stabilizör (Selüloz), Ekinazeya Ekstratı(% 23.1), Turunçgil Konsantresi (Greyfurt, Mandalina, Portakal ve Limon) (% 6.6), Maltodekstrin, TopaklanmayıÖnleyici (YağAsitleri), TopaklanmayıÖnleyici (Kalsiyum Fosfat), Stabilizör (ÇaprazbağlıSodyum Karboksimetilselüloz), TopaklanmayıÖnleyici (Silikon Dioksit), Stabilizör (Metil Selüloz), Nem Verici (Gliserol), Parlatıcı (Karnauba Mumu).

  • Beslenme planlarını bitkisellerle takviye etmeyi düşünenler.
  • Organik yöntemle yetiştirilmiş Ekinezya tüketmeyi tercih edenler.

  ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ: Yetişkinler için günde 3 tablet alınmasıönerilir. Belirtilen dozda her gün ardıardına 2 haftadan daha fazla kullanılması tavsiye edilmez.

  1 GÜN

  ORTALAMA DEĞER: 1 TABLET (3 TABLET)

  Ekinazeya Ekstratı...........116 mg...........348 mg

  Turunçgil Konsantresi.......33 mg.............99 mg

   

  UYARI:

  İLAÇ DEĞİLDİR.

  HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ AMACIYLA KULLANILMAZ.

  HAMİLELİK ve EMZİRME DÖNEMİ İLE HASTALIK ve İLAÇ KULLANILMASI DURUMUNDA DOKTORUNUZA DANIŞIN.

  TAVSİYE EDİLEN GÜNLÜK PORSİYONU AŞMAYIN.

  TAKVİYE EDİCİ GIDALAR NORMAL BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZ.

  ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERDE SAKLAYIN.

  AĞZI SIKICA KAPALI OLARAK, SERİN ve KURU BİR YERDE MUHAFAZA EDİN.

   

  MENŞE ÜLKE: AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ