10,03 TL / 1 tablet
Adet:

  Adet:

   Vejeteryanlar için uygundur.

   Double X saklama kutusu içermektedir.

   Nutriway DOUBLE X 12 temel vitamin, 10 temel mineral ve değerli bitkisel besleyicilerin dengeli bir kombinasyonunu içeren bir takviye edici gıda ürünüdür. Günlük beslenmenize dahil etmenin her zaman kolay olmadığı meyve, sebze ve değerli bitkilerden elde edilmiş 21 bitkinin özel bir karışımı olan PhytoBlend™ ile zenginleştirilmiştir.

   Nutriway DOUBLE X yeşil, beyaz, sarı, kırmızı ve mor olmak üzere 5 renk grubundan bitkisel besleyicileri sağlayarak beslenmenize çeşitlilik katar.  Her bir renk grubu değerli bitkisel besleyiciler sağlar. Tüm bitkiler, zehirli kimyasallar ya da böcek ilaçlarının kullanılmadığı sürdürülebilir Nutriway™ çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarımla yüksek besin değerlerine sahip güçlü ve etkili bitkiler üretildiği düşünülmektedir.

   Nutriway DOUBLE X stresli dönemlerde ya da mevsim değişikliklerinde genel zindeliği destekleyici temel besin ögelerini sağlar.

   Geniş çeşitlilikte faydalı bitkisel besleyicileri sağlayan 12 temel vitamin, 10 temel mineral ve 21 bitkinin dengeli bir kombinasyonunu sunar.

   Nutriway DOUBLE X Günlük beslenme programınız kapsamında alınması her zaman çok kolay olmayan meyve, sebze ve değerli bitkilerden elde edilen özel bir karma bileşen olan PhytoBlendTM ile zenginleştirilmiştir. Bitki ve bitkisel besleyiciler olarak bilinen ikincil bitkisel bileşikleri sağlar.

   Nutriway DOUBLE X yeşil, beyaz, sarı, kırmızı ve mor olmak üzere 5 renk grubundan bitkisel besleyicileri sağlayarak beslenmenize çeşitlilik katar. Her bir renk grubu değerli bitkisel besleyiciler sağlar.

   Tüm bitkiler, zehirli kimyasallar ya da böcek ilaçlarının kullanılmadığı sürdürülebilir NutriwayTM çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarımla yüksek besin değerlerine sahip güçlü ve etkili bitkiler üretildiği düşünülmektedir.

   Yapay tatlandırıcılar, renklendiriciler, aromalar veya koruyucu maddeler eklenmemiştir.

   Size Faydası Nedir?

   Nutriway DOUBLE X potansiyel beslenme ve besin ögesi açıklarını kapatmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.Bu sayede iç dengenize yeniden kavuşabilir, doğal potansiyelinizi destekleyebilirsiniz.

   Vücudunuz için pek çok şekilde üstün destek sağlar:

   • Beyin fonksiyonları:İyot, normal bilişsel işlevleri destekler. B12 vitamini normal psikolojik işlevlere katkıda bulunur.
   • Sinir sistemi:Bakır, sinir sisteminin normal işleyişini destekler.
   • Bağışıklık sistemi:C vitamini bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur. 
   • Enerji verme metabolizması:Niasin normal enerji verme metabolizmasını destekler. 
   • Yangısal yanıtların yönetimi:Kurkumin vücudunuzun yangısal yanıtları yönetmesine yardımcı olur.
   • Sindirim ve karaciğer:Kalsiyum sindirim enzimlerinin normal işleyişini destekler. Biberiye ve kurkumin normal karaciğer fonksiyonlarının desteklenmesine yardımcı olur.
   • Hücreler:Kalsiyum hücre bölünmesi ve uzmanlaşması sürecinde rol oynar.
   • Oksidatif stres:E Vitamini hücrelerin oksitlenme stresinden korunmasına katkı yapar.
   • Kalp fonksiyonları: B6 vitamini normal homosistein metabolizmasını destekler ve tiamin ise kalbin sağlıklı çalışmasına katkıda bulunur.
   • Kemik fonksiyonları:D vitamini kemiklerin normal korunma süreci için gereklidir.
   • Kas fonksiyonları:Magnezyum normal kas işlevlerine katkıda bulunur.
   • Görme fonksiyonu: A vitamini normal görme işlevinin korunmasını destekler.
   • Cilt, saç ve tırnaklar:Biotin, normal cilt ve saç sağlığının korunmasına katkıda bulunur. C vitamini cildin normal işlevi için normal kolajen oluşumunu destekler. Selenyum ve çinko normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.
   • Hormon dengesi: B6 vitamini hormonal faaliyetlerin düzenlenmesini destekler; pantotenik asit steroid hormonların, D vitamininin ve bazı nörotransmitterlerin (sinir ileticiler) normal sentezini ve metabolizmasını destekler.

   Buna ek olarak, çeşitli ve dengeli beslenme ile sağlıklı bir yaşam tarzı genel olarak önemlidir.

   Vitamin Tabletleri (2 tablet için):Kalsiyum karbonat (712 mg ), Stabilizor (seluloz), Magnezyum oksit (252 mg), L- askorbik asit (108 mg), Stabilizorler (capraz bağlı sodyum karboksimetil seluloz, gam arabik [akasya gamı], hidroksipropil metilseluloz), Mısır nişastası, Maltodekstrin, Nikotinamid (18 mg), D-alfa-tokoferil asit suksinat (18 mg ), D-pantotenat, kalsiyum (16 mg), Topaklanmayı onleyici (silikon dioksit), Sakaroz, Topaklanmayı onleyici (yağasitlerinin magnezyum tuzları), Emulgator (sodyum alginat), Kıvam arttırıcı (nişasta sodyum oktenil suksinat), Cinko oksit (4 mg), Stabilizor (agar), Palm yağı, Piridoksin hidroklorur (4 mg), Riboflavin (3,2 mg), Tiamin mononitrat (2,8 mg), Beta karoten (2,8 mg), Kadife ciceği (2,4 mg), Soya proteini, Nem verici (Gliserol), Domates (1,2 mg), Retinil asetat (1,2 mg), Antioksidan (askorbik asidin yağasidi esterleri), Glikoz şurubu, Stabilizor (yağasitlerinin sodyum, potasyum ve kalsiyum tuzları), Antioksidanlar (sodyum askorbat, alfatokoferol), Kalsiyum-L-metilfolat (0,2 mg), Parlatıcı (karnauba mumu), Antioksidan (tokoferolce zengin ekstrakt), D-biotin (0,1 mg), Sodyum selenit (0,06 mg), Siyanokobalamin (0,002 mg).

   seluloz), Topaklanmayı onleyiciler (silikon dioksit, yağasitlerinin magnezyum tuzları), Cinko oksit (5,2 mg) Ispanak tozu (4,8 mg), Tarcın kabuğu ekstresi (4.8 mg) , Boğurtlen tozu (4,8 mg), Manganez sulfat (3,4 mg), Bakır glukonat (2,8 mg), Mısır nişastası, Nem verici (gliserol), Krom (III) klorur (0,2 mg), Parlatıcı (karnauba mumu), Sodyum molibdat (1,8 mg) Sodyum selenit (0,12 mg).

    

   Bitkisel Tabletleri (2 tablet için):Kalsiyum Karbonat (254 mg), Biberiye Ekstresi (230 mg), Stabiliz ro (seluloz), L-askorbik asit (182 mg), Aserola meyve suyu konsantresi (140 mg), Magnezyum oksit (100 mg), Maltodekstrin, Zerdecal Ekstresi (34 mg), Stabilizor (capraz bağlı sodyum karboksi metil seluloz), Uzum ekstresi (22 mg), Kelp tozu (22 mg), Stabilizor (Hidroksipropil metilseluloz), Topaklanmayı onleyici (silikon dioksit), Portakal tozu (15 mg), Soğan ekstresi (14 mg), Stabilizor (gam arabik [akasya gamı), Topaklanmayı onleyici (yağasitlerinin magnezyum tuzları), Mısır nişastası, Frenk uzumu ekstresi (6 mg), Greyfurt tozu (4 mg), Kır iğdesi ekstresi (4 mg), Yuksek mavi yemiş tozu (3,8 mg), Sakaroz, Murver ekstresi (3,2 mg), Stabilizor (kalsiyum sulfat), Nem veririci (Gliserol), Limon tozu (1,1 mg), Mandalina tozu (1,1 mg), Orta zincir trigliseridleri, Parlatıcı (karnauba mumu), Potasyum iyodat (0.17 mg), Kolekalsiferol (0,02 mg), Stabilizor (yağasitlerinin sodyum, potasyum ve kalsiyum tuzları), Antioksidan (alfa-tokoferol).

   Mineral Tabletleri (2 tablet için):Kalsiyum karbonat (762 mg), Stabilizor (seluloz), Magnezyum oksit (88 mg), Stabilizor (capraz bağlı sodyum karboksi metil seluloz), Ferroz fumarat (23,4 mg), Maltodekstrin, Stabilizor (Gam arabik [akasya gamı]), Havuc lifi, Maydanoz tozu (14 mg), Stabilizor (hidroksipropil metil

   Besin değeri

   ORTALAMA DEĞER

   2 Vitamin Tableti

   2 Mineral Tableti

   2 Bitkisel Besleyici Tableti

   Etikette Belirtilen
   Toplam

   (2 vitamin tableti, 2 mineral tableti, 2 bitkisel besleyici tableti

   % RBD*

   Etikette Belirtilen
   Toplam

   Kalsiyum

   280 mg

   300 mg

   100 mg

   680 mg

   %85

   C Vitamini

   100 mg

    

   200 mg

   300 mg

   %375

   Magnezyum

   130 mg

   45 mg

   50 mg

   225 mg

   %60

   Kurkuminoidler

    

    

   31 mg

   31 mg

   -

   Niasin (B3 Vitamini)

   16 mg NE

    

    

   16 mg NE

   %100

   Rozmarinik Asit

    

    

   15 mg

   15,0 mg

   -

   Pantotenik Asit (B5 Vitamini)

   12 mg

    

    

   12 mg

   %200

   E Vitamini

   12 mg α -TE

    

    

   12 mg

   %100

   Çinko

   3,5 mg

   4,00 mg

    

   7,5  mg

   %75

   Demir

    

   7 mg

    

   7 mg

   %50

   Riboflavin  (B2 Vitamini)

   2,8 mg

    

    

   2,8 mg

   %200

   Piridoksin (B6 Vitamini)

   2,8 mg

    

    

   2,8 mg

   %200

   Beta Karoten

   2,4 mg

    

    

   2,4 mg

   -

   Tiamin (B1 Vitamini)

   2,2 mg

    

    

   2,2 mg

   %200

   Manganez

    

   1 mg

    

   1 mg

   %50

   Lutein

   1 mg

    

    

   1 mg

   -

   Likopen

   1 mg

    

    

   1 mg

   -

   Bakır

    

   0,38 mg

    

   0,38 mg

   %38

   A Vitamini

   800µg

    

    

   800 µg

   %100

   Folik Asit

   200 µg

    

    

   200 µg

   %100

   İyot

    

    

   150 µg

   150 µg

   %100

   Biotin

   100 µg

    

    

   100 µg

   %200

   Selenyum

   18 µg

   32 µg

    

   50 µg

   %91

   Molibden

    

   45 µg

    

   45 µg

   %90

   Krom

    

   36 µg

    

   36 µg

   %90

   D3 Vitamini

    

    

   12,5 µg

   12,5 µg

   %250

   Kobalamin (B12 Vitamini)

   2,5 µg

    

    

   2,5 µg

   %100

   Antosiyaninler

   -

   -

   4 mg

   4 mg

   -

   *%BRD: Beslenme Referans Değeri ‘nin karşılanan yuzdesi.

   ÖNERİLEN DOZ:

   Yetişkinler vitamin tableti, bir mineral tableti ve bir bitkisel besleyici tableti günde iki kez öğün sırasında almalıdır.

   • HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİAMACIYLA KULLANILMAZ
   • HAMİLELİK ve EMZİRME DONEMİ İLE HASTALIK veya İLAÇ KULLANILMASI DURUMLARINDA DOKTORUNUZA DANIŞIN
   • TAVSİYE EDİLEN GÜNLÜK PORSİYONU AŞMAYIN
   • TAKVİYE EDİCİ GIDALAR NORMAL BESLENMENİN YERİNE GEÇEMEZ
   • ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERDE SAKLAYIN
   • TAVSİYE EDİLEN TÜKETİM TARİHİ (TETT) ve PARTİ NUMARASI (P) İCİN KUTUNUN ALTINA BAKIN
   • AĞZI SIKICA KAPALI OLARAK, SERİN ve KURU BİR YERDE MUHAFAZA EDİN. AMBALAJ YIRTILMIŞ veya FOLYO PAKETLER AÇILMIŞİSE BU ÜRÜNÜ KABUL ETMEYİNİZ.