Kayıtlı Müşteri olup haber bültenine abone olun, ilk siparişinizde 50 TL tutarında indirim* kazanın!
*Promosyon, 1 Mart-31 Aralık 2022 tarihleri arasında kayıt olduktan sonraki ilk 30 gün içerisinde 499 TL ve üzerindeki ilk siparişinizde geçerli!

3,20 TL / 1 tablet
Adet:

  Vejeteryanlar için uygundur.

  Double X saklama kutusu içermektedir.

  Nutriway DOUBLE X 12 temel vitamin, 10 temel mineral ve değerli bitkisel besleyicilerin dengeli bir kombinasyonunu içeren bir takviye edici gıda ürünüdür. Günlük beslenmenize dahil etmenin her zaman kolay olmadığı meyve, sebze ve değerli bitkilerden elde edilmiş 21 bitkinin özel bir karışımı olan PhytoBlend™ ile zenginleştirilmiştir.

  Nutriway DOUBLE X yeşil, beyaz, sarı, kırmızı ve mor olmak üzere 5 renk grubundan bitkisel besleyicileri sağlayarak beslenmenize çeşitlilik katar.  Her bir renk grubu değerli bitkisel besleyiciler sağlar. Tüm bitkiler, zehirli kimyasallar ya da böcek ilaçlarının kullanılmadığı sürdürülebilir Nutriway™ çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarımla yüksek besin değerlerine sahip güçlü ve etkili bitkiler üretildiği düşünülmektedir.

  Nutriway DOUBLE X stresli dönemlerde ya da mevsim değişikliklerinde genel zindeliği destekleyici temel besin ögelerini sağlar.

  Geniş çeşitlilikte faydalı bitkisel besleyicileri sağlayan 12 temel vitamin, 10 temel mineral ve 21 bitkinin dengeli bir kombinasyonunu sunar.

  Nutriway DOUBLE X Günlük beslenme programınız kapsamında alınması her zaman çok kolay olmayan meyve, sebze ve değerli bitkilerden elde edilen özel bir karma bileşen olan PhytoBlendTM ile zenginleştirilmiştir. Bitki ve bitkisel besleyiciler olarak bilinen ikincil bitkisel bileşikleri sağlar.

  Nutriway DOUBLE X yeşil, beyaz, sarı, kırmızı ve mor olmak üzere 5 renk grubundan bitkisel besleyicileri sağlayarak beslenmenize çeşitlilik katar. Her bir renk grubu değerli bitkisel besleyiciler sağlar.

  Tüm bitkiler, zehirli kimyasallar ya da böcek ilaçlarının kullanılmadığı sürdürülebilir NutriwayTM çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Sürdürülebilir tarımla yüksek besin değerlerine sahip güçlü ve etkili bitkiler üretildiği düşünülmektedir.

  Yapay tatlandırıcılar, renklendiriciler, aromalar veya koruyucu maddeler eklenmemiştir.

  Size Faydası Nedir?

  Nutriway DOUBLE X potansiyel beslenme ve besin ögesi açıklarını kapatmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.Bu sayede iç dengenize yeniden kavuşabilir, doğal potansiyelinizi destekleyebilirsiniz.

  Vücudunuz için pek çok şekilde üstün destek sağlar:

  • Beyin fonksiyonları:İyot, normal bilişsel işlevleri destekler. B12 vitamini normal psikolojik işlevlere katkıda bulunur.
  • Sinir sistemi:Bakır, sinir sisteminin normal işleyişini destekler.
  • Bağışıklık sistemi:C vitamini bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur. 
  • Enerji verme metabolizması:Niasin normal enerji verme metabolizmasını destekler. 
  • Yangısal yanıtların yönetimi:Kurkumin vücudunuzun yangısal yanıtları yönetmesine yardımcı olur.
  • Sindirim ve karaciğer:Kalsiyum sindirim enzimlerinin normal işleyişini destekler. Biberiye ve kurkumin normal karaciğer fonksiyonlarının desteklenmesine yardımcı olur.
  • Hücreler:Kalsiyum hücre bölünmesi ve uzmanlaşması sürecinde rol oynar.
  • Oksidatif stres:E Vitamini hücrelerin oksitlenme stresinden korunmasına katkı yapar.
  • Kalp fonksiyonları: B6 vitamini normal homosistein metabolizmasını destekler ve tiamin ise kalbin sağlıklı çalışmasına katkıda bulunur.
  • Kemik fonksiyonları:D vitamini kemiklerin normal korunma süreci için gereklidir.
  • Kas fonksiyonları:Magnezyum normal kas işlevlerine katkıda bulunur.
  • Görme fonksiyonu: A vitamini normal görme işlevinin korunmasını destekler.
  • Cilt, saç ve tırnaklar:Biotin, normal cilt ve saç sağlığının korunmasına katkıda bulunur. C vitamini cildin normal işlevi için normal kolajen oluşumunu destekler. Selenyum ve çinko normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.
  • Hormon dengesi: B6 vitamini hormonal faaliyetlerin düzenlenmesini destekler; pantotenik asit steroid hormonların, D vitamininin ve bazı nörotransmitterlerin (sinir ileticiler) normal sentezini ve metabolizmasını destekler.

  Buna ek olarak, çeşitli ve dengeli beslenme ile sağlıklı bir yaşam tarzı genel olarak önemlidir.

  Vitamin Tabletleri (2 tablet için):Kalsiyum karbonat (712 mg ), Stabilizor (seluloz), Magnezyum oksit (252 mg), L- askorbik asit (108 mg), Stabilizorler (capraz bağlı sodyum karboksimetil seluloz, gam arabik [akasya gamı], hidroksipropil metilseluloz), Mısır nişastası, Maltodekstrin, Nikotinamid (18 mg), D-alfa-tokoferil asit suksinat (18 mg ), D-pantotenat, kalsiyum (16 mg), Topaklanmayı onleyici (silikon dioksit), Sakaroz, Topaklanmayı onleyici (yağasitlerinin magnezyum tuzları), Emulgator (sodyum alginat), Kıvam arttırıcı (nişasta sodyum oktenil suksinat), Cinko oksit (4 mg), Stabilizor (agar), Palm yağı, Piridoksin hidroklorur (4 mg), Riboflavin (3,2 mg), Tiamin mononitrat (2,8 mg), Beta karoten (2,8 mg), Kadife ciceği (2,4 mg), Soya proteini, Nem verici (Gliserol), Domates (1,2 mg), Retinil asetat (1,2 mg), Antioksidan (askorbik asidin yağasidi esterleri), Glikoz şurubu, Stabilizor (yağasitlerinin sodyum, potasyum ve kalsiyum tuzları), Antioksidanlar (sodyum askorbat, alfatokoferol), Kalsiyum-L-metilfolat (0,2 mg), Parlatıcı (karnauba mumu), Antioksidan (tokoferolce zengin ekstrakt), D-biotin (0,1 mg), Sodyum selenit (0,06 mg), Siyanokobalamin (0,002 mg).

  seluloz), Topaklanmayı onleyiciler (silikon dioksit, yağasitlerinin magnezyum tuzları), Cinko oksit (5,2 mg) Ispanak tozu (4,8 mg), Tarcın kabuğu ekstresi (4.8 mg) , Boğurtlen tozu (4,8 mg), Manganez sulfat (3,4 mg), Bakır glukonat (2,8 mg), Mısır nişastası, Nem verici (gliserol), Krom (III) klorur (0,2 mg), Parlatıcı (karnauba mumu), Sodyum molibdat (1,8 mg) Sodyum selenit (0,12 mg).

   

  Bitkisel Tabletleri (2 tablet için):Kalsiyum Karbonat (254 mg), Biberiye Ekstresi (230 mg), Stabiliz ro (seluloz), L-askorbik asit (182 mg), Aserola meyve suyu konsantresi (140 mg), Magnezyum oksit (100 mg), Maltodekstrin, Zerdecal Ekstresi (34 mg), Stabilizor (capraz bağlı sodyum karboksi metil seluloz), Uzum ekstresi (22 mg), Kelp tozu (22 mg), Stabilizor (Hidroksipropil metilseluloz), Topaklanmayı onleyici (silikon dioksit), Portakal tozu (15 mg), Soğan ekstresi (14 mg), Stabilizor (gam arabik [akasya gamı), Topaklanmayı onleyici (yağasitlerinin magnezyum tuzları), Mısır nişastası, Frenk uzumu ekstresi (6 mg), Greyfurt tozu (4 mg), Kır iğdesi ekstresi (4 mg), Yuksek mavi yemiş tozu (3,8 mg), Sakaroz, Murver ekstresi (3,2 mg), Stabilizor (kalsiyum sulfat), Nem veririci (Gliserol), Limon tozu (1,1 mg), Mandalina tozu (1,1 mg), Orta zincir trigliseridleri, Parlatıcı (karnauba mumu), Potasyum iyodat (0.17 mg), Kolekalsiferol (0,02 mg), Stabilizor (yağasitlerinin sodyum, potasyum ve kalsiyum tuzları), Antioksidan (alfa-tokoferol).

  Mineral Tabletleri (2 tablet için):Kalsiyum karbonat (762 mg), Stabilizor (seluloz), Magnezyum oksit (88 mg), Stabilizor (capraz bağlı sodyum karboksi metil seluloz), Ferroz fumarat (23,4 mg), Maltodekstrin, Stabilizor (Gam arabik [akasya gamı]), Havuc lifi, Maydanoz tozu (14 mg), Stabilizor (hidroksipropil metil

  Besin değeri

  ORTALAMA DEĞER

  2 Vitamin Tableti

  2 Mineral Tableti

  2 Bitkisel Besleyici Tableti

  Etikette Belirtilen
  Toplam

  (2 vitamin tableti, 2 mineral tableti, 2 bitkisel besleyici tableti

  % RBD*

  Etikette Belirtilen
  Toplam

  Kalsiyum

  280 mg

  300 mg

  100 mg

  680 mg

  %85

  C Vitamini

  100 mg

   

  200 mg

  300 mg

  %375

  Magnezyum

  130 mg

  45 mg

  50 mg

  225 mg

  %60

  Kurkuminoidler

   

   

  31 mg

  31 mg

  -

  Niasin (B3 Vitamini)

  16 mg NE

   

   

  16 mg NE

  %100

  Rozmarinik Asit

   

   

  15 mg

  15,0 mg

  -

  Pantotenik Asit (B5 Vitamini)

  12 mg

   

   

  12 mg

  %200

  E Vitamini

  12 mg α -TE

   

   

  12 mg

  %100

  Çinko

  3,5 mg

  4,00 mg

   

  7,5  mg

  %75

  Demir

   

  7 mg

   

  7 mg

  %50

  Riboflavin  (B2 Vitamini)

  2,8 mg

   

   

  2,8 mg

  %200

  Piridoksin (B6 Vitamini)

  2,8 mg

   

   

  2,8 mg

  %200

  Beta Karoten

  2,4 mg

   

   

  2,4 mg

  -

  Tiamin (B1 Vitamini)

  2,2 mg

   

   

  2,2 mg

  %200

  Manganez

   

  1 mg

   

  1 mg

  %50

  Lutein

  1 mg

   

   

  1 mg

  -

  Likopen

  1 mg

   

   

  1 mg

  -

  Bakır

   

  0,38 mg

   

  0,38 mg

  %38

  A Vitamini

  800µg

   

   

  800 µg

  %100

  Folik Asit

  200 µg

   

   

  200 µg

  %100

  İyot

   

   

  150 µg

  150 µg

  %100

  Biotin

  100 µg

   

   

  100 µg

  %200

  Selenyum

  18 µg

  32 µg

   

  50 µg

  %91

  Mobilden

   

  45 µg

   

  45 µg

  %90

  Krom

   

  36 µg

   

  36 µg

  %90

  D3 Vitamini

   

   

  12,5 µg

  12,5 µg

  %250

  Kobalamin (B12 Vitamini)

  2,5 µg

   

   

  2,5 µg

  %100

  Antosiyaninler

  -

  -

  4 mg

  4 mg

  -

  *%BRD: Beslenme Referans Değeri ‘nin karşılanan yuzdesi.

  ÖNERİLEN DOZ:

  Yetişkinler vitamin tableti, bir mineral tableti ve bir bitkisel besleyici tableti günde iki kez öğün sırasında almalıdır.

  • HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİAMACIYLA KULLANILMAZ
  • HAMİLELİK ve EMZİRME DONEMİ İLE HASTALIK veya İLAÇ KULLANILMASI DURUMLARINDA DOKTORUNUZA DANIŞIN
  • TAVSİYE EDİLEN GÜNLÜK PORSİYONU AŞMAYIN
  • TAKVİYE EDİCİ GIDALAR NORMAL BESLENMENİN YERİNE GEÇEMEZ
  • ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERDE SAKLAYIN
  • TAVSİYE EDİLEN TÜKETİM TARİHİ (TETT) ve PARTİ NUMARASI (P) İCİN KUTUNUN ALTINA BAKIN
  • AĞZI SIKICA KAPALI OLARAK, SERİN ve KURU BİR YERDE MUHAFAZA EDİN. AMBALAJ YIRTILMIŞ veya FOLYO PAKETLER AÇILMIŞİSE BU ÜRÜNÜ KABUL ETMEYİNİZ.