Adet:

  Adet:

   Nutriway Body Cleansing Programının temel bir bileşeni olan bu önceden hazırlanmış ürün paketi, dünyanın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda markası2 Nutriway’den özel olarak seçilmiş ürünleri1 içerir ve %5 indirimle sunulur.

   1 Nutriway Milk Thistle devedikeni içerir. Nutriway Body Cleansing programı; beslenme rehberliği, fiziksel aktivite önerileri, sıvı alımı önerileri ve pozitif bir düşünce yapısına yönelik araçlar sağlayan 21 günlük, bütünsel bir sağlıklı yaşam tarzı programdır.
   2 Kaynak: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

    

   Size Faydası Nedir?

   Nutriway Body Cleansing Programı Ürün Paketi şunları içerir:

   • Nutriway Milk Thistle
   • Nutriway Balance Within Probiyotik Organizma
   • Nutriway Fibre Powder
   • Program ayrıntılarını içeren Hoş Geldiniz Broşürü

   Bu ürün paketi, zinde yaşamın temel unsurlarına (Beslenme, Sıvı Alımı, Fiziksel Aktivite, Olumlu Düşünce Yapısı ve Topluluğun Bir Parçası Olma) dayanan ve ayrıntılı rehberliğin yanı sıra sizi destekleyecek araçlar ve içerikler sunan Nutriway Body Cleansing Programının temel bir parçasıdır.

   21 günlük programın amacı size şu konularda yardımcı olmaktır:

   • Vücudunuzun doğal arınma işlevini desteklemek
   • Sindirim sağlığınızı4 ve sinir sisteminizi desteklemek4
   • Dış görünümünüzü iyileştirmek5
   • Bağışıklık sisteminizi desteklemek6
   • Daha formda ve aktif kalma

   Ayrıca şunları yapmanıza da yardımcı olur:

   • Zorlukların ve stresin üstesinden gelme
   • Uykunuzun kalitesini artırma
   • Pozitif yaşam tarzı alışkanlıkları oluşturma


   4 Vitamin B6 ve folik asit (B9), enerji metabolizmasının normal işlevini sürdürmesine yardımcı olur.
   5 Fiziksel ve zihinsel egzersizler sonucunda.
   6 Vitamin B6 ve folik asit (B9), bağışıklık sisteminin işlevini sürdürmesine yardımcı olur.

   Neden Seveceksiniz?

   Hepimiz daha sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamak isteriz. Bazen vücudumuzun doğal temizleme işlevinin bir parçası olarak sürekli çalışan karaciğer ve bazı organlara stres yükleyen yediğimiz gıda türleri, maruz kaldığımız çevre kirliliği gibi etkenlerden dolayı bu zor olabilir.

   Nutriway Body Cleansing Programı1, bu doğal temizlik işlemini sürdürmek için vücudun faydalanabileceği ekstra desteği sağlayarak vücudun doğal temizleme işlevini güçlendirmeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

   Programı çok seveceksiniz çünkü:

   • Avrupa'nın en iyi futbol takımları ve Olimpiyat sporcuları için spor beslenmesi tavsiyelerinde bulunan, Vejetaryen Beslenme alanında yüksek lisans yapmış Nutriway Beslenme Danışmanı Dr. Francesco Avaldi ile birlikte geliştirilmiştir
   • Beslenme rehberliği, harika tarifler, aktif yaşam tarzıyla ilgili ipuçları, motivasyon desteği ve yolculuğunuzu sizin gibi kişilerden oluşan bir toplulukla paylaşma fırsatı sunan Amway Xperience mobil uygulamasının ve Program Rehberinin Destination Wellbeing bölümündeki5 kullanışlı araçlara ve içeriklere ücretsiz erişim sağlar.
   • Net, basit adımlar ve esnek yaklaşım sayesinde kolayca takip edilebilir.
   • Program daha formda ve aktif kalmanıza2, dış görünümünüzü iyileştirmenize3 ve pozitif ruh halinizi desteklemenize4 yardımcı olur.
   • Harika tarifler, aktif yaşam tarzıyla ilgili ipuçları ve motivasyon desteğinin yanı sıra Amway Serbest Girişimcinizin desteğini bulabileceğiniz Amway Xperience mobil uygulamasındaki Destination Wellbeing dijital aracına5 her zaman ve her yerden erişimle programınıza bağlı kalmanız ve motivasyonunuzu korumanız kolaydır.
   • Ürün Paketinin dikkat çekici görünümü sayesinde kutu, açması veya hediye olarak alması oldukça keyiflidir. Ayrıca başlamanıza yardımcı olacak bir Broşür içerir.
   • Nutriway Body Cleansing Programı Ürün Paketi %5 indirimle sunulur (tüm ürünleri ayrı ayrı satın almaya kıyasla).

   Buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

   1 Nutriway Body Cleansing programı; beslenme rehberliği, fiziksel aktivite önerileri, sıvı alımı önerileri ve pozitif bir düşünce yapısına yönelik araçlar sağlayan 21 günlük, bütünsel bir sağlıklı yaşam tarzı programdır.
   2 Fiziksel egzersizler sonucunda.
   3 Fiziksel ve zihinsel egzersizler sonucunda.
   4 Zihinsel egzersizlerin yanı sıra normal fizyolojik işlevlere katkıda bulunan vitamin B6 ve folik asit (B9) sonucunda.
   5 Amway Xperience mobil uygulamasında Destination Wellbeing aracı Ocak 2023 itibarıyla kullanıma sunulur

   Faydalı Bilgiler

   • Nutriway, dünyanın en çok satan vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markası1 ve dünyanın en çok satan protein takviye edici gıdaları markasıdır.2
   • Nutriway Body Cleansing Programı bilimsel yaklaşımları temel alır ve Avrupa'nın en iyi futbol takımları ve Olimpiyat sporcuları için spor beslenmesi tavsiyelerinde bulunan, Vejetaryen Beslenme alanında yüksek lisans yapmış Nutriway Beslenme Danışmanı Dr. Francesco Avaldi ile birlikte geliştirilmiştir.
   • ‘Detoks Kahramanı’ olarak kanımızı filtreleyip temizleyen karaciğer, sağlığımız için çok önemlidir.
   • Nutriway Balance Within Probiyotik Organizma, bilimsel olarak güçlü delillerle belgelenmiş 2 tür bakteri üreten 6 milyar laktik asit ve Vitamin B6 ile B9 (folik asit) içerir.
   • Nutriway Fibre Powder, doğal kökenli bitki kaynaklarından üç çeşit çözünebilir lif sağlar.

   1 Kaynak: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/
   2 Kaynak: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Temel Özellikler

   Nutriway Body Cleansing Programı, farklı zinde yaşam ve beslenme ihtiyaçlarınızı karşılamak ve daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olmak için çeşitli programlar, çözümler ve ürün paketleri sağlayan, bütünsel bir sağlıklı yaşam tarzı girişimi olan Nutriway Destination Wellbeing'in bir parçasıdır.

   Nutriway Body Cleansing Programı, vücudun temizlenmesini bütünsel bir yaklaşımla ele almak için zinde yaşamın temel unsurlarına (Beslenme, Sıvı Alımı, Fiziksel Aktivite ve Olumlu Düşünce Yapısı ve Topluluğun Bir Parçası Olma) dayanır.

   Nutriway Body Cleansing Programı, Amway Xperience mobil uygulamasındaki Destination Wellbeing bölümü sayesinde her zaman, her yerde erişilebilen çok sayıda kaynakla desteklenir. Burada programa bağlı kalmanızı sağlayacak tarifler, ipuçları, araçlar ve motive edici içerikler bulabilirsiniz.

   Kullanım Şekli

   Nutriway Body Cleansing Programı Ürün Paketi, bütünsel 21 günlük Body Cleansing Programı için başlangıç noktanızdır. Nutriway Body Cleansing Programı Ürün Paketinizi aldıktan sonra şu adımları izleyin:

   • Google Play Store veya Apple App Store'da "Amway Xperience" araması yaparak ya da Hoş Geldiniz Broşüründeki kare kodu tarayarak ücretsiz Amway™ Xperience uygulamasını1 indirin.
   • Amway™ Xperience uygulamasında "Destination Wellbeing” aracını bulun.
   • Başlangıç tarihinize karar verin ve arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza bildirin; sizi destekleyebilirler veya bu yolculuğu sizinle paylaşmak isteyebilirler.
   • Program Rehberi veya mobil uygulama yardımıyla günlük rutininizi planlayın.1

   Her Nutriway ürününü belirtildiği gibi kullanın ve bunları, “Günlük Öğünlere Örnekler ve Takviye Edici Gıdalar” bölümündeki destekleyici araçlarda ve Program Rehberinde önerildiği şekilde günlük öğün planınıza entegre edin.

   Programı adım adım açıklayan bir video izlemek için Nutriway Body Cleansing Programı sayfasını ziyaret edin.

   Program, yalnızca yetişkinlere yöneliktir

   Nutriway Milk Thistle'ı, gebelik veya emzirme dönemlerinde kullanmayın. Karaciğeri veya safra yolunu etkileyen herhangi bir rahatsızlığınız ya da hastalığınız veya safra kanalı tıkanıklığı ya da safra taşlarınız varsa Nutriway Milk Thistle'ın kullanılması önerilmez. Herhangi bir ilaç kullanıyorsanız doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

   1 Amway Xperience mobil uygulamasında Destination Wellbeing aracı Ocak 2023 itibarıyla kullanıma sunulur