Adet:

  Adet:

   2 tür B vitamini ve 2 dizi probiyotik bakteri içeren besin takviyesi.


   Size Faydası Nedir?

   Nutriway™ Balance Within™ - Probiyotik Mikroorganizma™ Probiyotik hızlı ve kolay bir şekilde bir doz laktik asit (üreten) bakteri/probiyotik bakteri alınmasını sağlar. B6 ve B9 vitaminleri bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. B6 vitamini aynı zamanda sinir sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlamaktadır.*

   • Bu ürün probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
   • Bağışıklık sisteminizi destekler. B6 ve B9 (folik asit)* vitaminleri bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
   • İçeriğindeki B6 vitamini sinir sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlar. 
   • Günlük rutininize kolayca entegre edilebilir. Hızlı eriyen lezzetli toz doğrudan dil üzerine dökülebildiğinden dilediğiniz yer ve zamanda kullanıma uygundur.
   • İçindeki B6 ve B9 ile ilgili iddialarımızı B6 ve B9 (folik asit) vitaminleri bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. B6 ve B9 (folik asit) vitaminleri aynı zamanda, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur
   • Diyetinizle ilgili proaktif olabilmenize yardımcı olur ve sağlıklı yaşam sürdürüp keyfini çıkarmaya odaklanmanızı sağlar.

   *B6 ve B9 vitaminleri bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. B6 vitamini aynı zamanda sinir sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlamaktadır.

   Neden Seveceksiniz?

   Nutriway™ Balance Within™ - Probiyotik Mikroorganizma™ Probiyotik, içeriğinde bilimsel olarak güçlü delillerle belgelenmiş 2 probiyotik bakteri biçiminde 6 milyar birim bulunan bir besin takviyesidir. Ayrıca bağışıklık sisteminin normal işlevini sürdürmesine

   ve sinir sisteminin normal işleyişine katkıda bulunan 2 B vitamini de içerir. Doğrudan dil üzerine dökülebilen ve tek porsiyonluk çubuk poşet olarak paketlenmiş, kolay eriyen lezzetli (vanilya aroması sayesinde) toz formunda sunulan Nutriway™ Balance Within™ - Probiyotik Mikroorganizma™ Probiyotik her tür beslenme ve yaşam tarzına entegre edilebilen rahat ve kolay bir üründür. Sağlıklı yaşam tarzınızı desteklemenin harika bir yoludur.

   *B6 ve folik asit (B9 vitamini) bağışıklık sisteminin normal işlevini sürdürmesine ve sinir sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur.

   Bilmeniz gerekenler

   • Bağışıklık sisteminin %70’i bağırsaklarda yer almaktadır (immünolojik olarak aktif hücrelerin %70’i bağırsak duvarlarında bulunmaktadır).
   • Dünyanın en çok satılan vitamin ve beslenme takviyesi markası** olan Nutriway™, insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmak amacıyla doğayı ve bilimi bir araya getirmeye odaklanan ve 80 yıldan uzun bir süreye dayanan köklü bir deneyime sahiptir.
   • Bu ürün, vegan ya da vejetaryenler için uygun değildir.

   ** Kaynak: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Başlıca Özellikleri

   Her porsiyonda bilimsel olarak güçlü delillerle belgelenmiş 2 türde 6 milyar probiyotik bakteri bulunur: Lactobacillus acidophilus (NCFM) ve Bifidobacterium lactis (HN019).

   Bakteriler canlı haldedir. Probiyotik türlerinin son derece iyi asit toleransı olduğundan her porsiyonda bulunan ve laktik asit üreten 6 milyar bakterinin çok büyük bir bölümünün bağırsağa canlı halde ulaşacağından emin olabilirsiniz.

   B6 ve B9 (folik asit) vitaminleri bağışıklık sisteminin normal işleyişini destekler.

   Tek porsiyonluk çubuk poşetler halinde hızlı eriyen lezzetli toz formunda sunulması kolaylık sağlar. Bu sayede, tek başına veya yiyecek ya da içeceklerle alınabilir ve buzdolabında saklanması gerekmeden dilediğiniz yer ve zamanda kullanılabilir.

   Kullanım Şekli

   Nutriway™ Balance Within™ - Probiyotik Mikroorganizma™ Probiyotik her tür yaşam tarzına entegre edilebilir.
   Bu lezzetli ve hızlı eriyen tozu hızlıca ve rahat şekilde kullanmanın keyfini çıkarın. Her zaman, her yerde.

   • Çubuk poşeti açıp dilinizin üzerine dökün ve erimesini bekleyin.
   • Veya serin ya da oda sıcaklığında bir içecekle de karıştırabilirsiniz (ör. meyve suyu veya su).
   • Smoothie, shake, kahvaltı gevreği ya da müsli gibi soğuk gıdalarla da karıştırabilirsiniz.
   • Her yere yanınızda götürün ve dilediğiniz zaman kullanın.
   • Buzdolabında saklanması gerekmez.

   İçindekiler

   Kıvam artırıcı (izomalt), bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019™,
   Lactobacillus acidophilus NCFM™1, topaklanma önleyici (silikon diyoksit), pridoksin
   hidroklorid, pteroilglutamik asit, vanilya aroması (süt içerir).

   ÖNERİLEN DOZ: Günde bir çubuk poşet

   ORTALAMA DEĞER

   GÜNLÜK (1 çubuk poşet)

   RBD yüzdesi*

   B6 vitamini

   1.4 mg 100

   Folik asit (B9 vitamini)

   200 mg 100

   Laktik asit üreten bakteri / Laktik asit üreten bakteri:

   Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019™ - 5 × 109 cfu*** / cfu***

   Lactobacillus acidophilus NCFM™ - 1 × 109 cfu*** / cfu***

   * Referans Besin Değeri Yüzdesi
   *** koloni oluşturucu birimler