Adet:

  Nutriway Kids Immunity Support Plus, çocukların günlük aktivitelerini kaçırmamalarına yardımcı olmak için bağışıklık sistemini destekleyen D vitamini* içerir.

  * D vitamini, çocuklarda bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu desteklemeye katkıda bulunur.

  Sizin için ne yapar?

  • D vitamini*, C Vitamini, Çinko ve bilimsel olarak belgelenmiş bir türden laktik asit üreten 1 milyar bakteriyi (Bifidobacterium lactis) bir araya getiren harika 4'ü 1 arada ürün.
  • Hızlı eriyen toz, kullanışlı çubuk paketlerde gelir ve doğrudan dilin üzerine konulabilir ya da soğuk içecekler (örneğin meyve suyu) veya yiyecekler (örneğin kahvaltılık tahıllar) ile karıştırılabilir.
  • Dilde serinletici bir his bırakır, harika, hafif tatlı bir tada sahiptir. Bu üründe yapay renklendirme, tatlar veya ilave koruyucu maddeler** yoktur.

  * D vitamini, çocuklarda bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu desteklemeye katkıda bulunur.

  **Yasal mevzuat uyarınca koruyucu içermez.

  Neden seveceksiniz?

  Dünyayı keşfederken üşümek ve ıslanmak büyümenin normal bir parçasıdır ve çocuklarınızın gelişimi için önemlidir.

  Tadını sevecekleri günlük bir takviye edici gıda ile bağışıklık sistemlerini destekleyerek çocukların dünyayı en iyi şekilde keşfetmelerine yardımcı olabilirsiniz.

  Günlük dozda D vitamini* sağlayan Nutriway Kids Vitamin Mineral Plus, çocuklarınızın günlük hayatlarındaki aktiviteleri, eğlenceli, rahat ve avantajlı bir şekilde destekler. Çocukların bağışıklık sistemini destekleyen D vitamini, bir kısmı yeşil aserola kirazından elde edilen C vitamini, çinko ve laktik asit üreten bakterilerin özel bir karışımını içerir. Hızlı eriyen toz çubuk paketlerde gelir ve doğrudan dilin üzerine konulabilir, soğuk içeceklere (örn: meyve suyu) ya da yiyeceklere (örn: kahvaltılık gevrekler) karıştırılabilir. Dilde serinletici bir his bırakır ve nefis, harika bir tada sahiptir. Bu üründe, yapay renklendirici, tat ya da ilave koruyucu madde** yoktur.

  4'ü 1 arada çözüm sunan tek ürün, sizin ve çocuklarınızın vazgeçilmezi olacak!

  * D vitamini, çocuklarda bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu desteklemeye katkıda bulunur.

  **Yasal mevzuat uyarınca koruyucu içermez.