Tüm ürünlerde %12 indirim almak için hemen müşteri olarak kaydolun!

5,78 TL / 100 ml
Adet:

  L.O.C™ Çok Amaçlı Temizleyici kir ve birikintileri kolayca hedefleyerek evinizi hijyenik temizliğe kavuşturur. Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Bu ürünü neden seveceksiniz?

  Amway Home™ L.O.C.™ Çok Amaçlı Temizleyici’nin endüstriyel olarak doğada kolayca çözünebilen ilk temizleyicidir. *

  Evlerimizin güvenli ve temiz kalması kendimiz ve ailemiz için hiç bu kadar önemli olmamıştır. Neyse ki L.O.C™ Çok Amaçlı Temizleyici sayesinde evinizin lekesiz ve tertemiz kalması şimdi çok kolay. Bu etkili, çok amaçlı temizleyici tüm yıkanabilir yüzeylerdeki kir, birikinti ve pisliğe kolayca nüfuz ederek, evinize tertemiz bir görünüm, his ve ferahlık sağlar. L.O.C Çok Amaçlı Temizleyici  doğal kaynaklardan elde edilmiş bileşenlerle formüle edildiği, fosfat, sert asitler ve klor içermediği için, evinize zararlı hiçbir şey sokmadığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca ürünümüz doğada kolayca çözünür.

   

  Faydalı ipuçları

  • Doğal kökenli fakat yüksek seviyede etkili bileşenlerle çizmeden, çabasız temizlik sağlar.
  • Çevreye zarar vermeyen yüksek seviyede etkili, doğal kaynaklı bileşenlerden üretilen Amway BIOQUEST FORMULA™ içerir.
  • Yıkanabilir tüm yüzeylerde kullanılabilir.
  • Durulama gerektirmez. Temizleyin ve çıkın.
  • Güvenli formülüyle 50 yılı aşkın bir süredir aileleri desteklemektedir.

  Kullanım şekli:

  • Bir kova içerisinde 5 litre suya 30ml L.O.C™ Çok Amaçlı Temizleyici ekleyiniz.
  • Yüzeyleri temizleyip kurumaya bırakınız. - Durulama gerektirmez.
  • Daha küçük alanların spreylenerek temizliği için Amway Tabanca Püskürtücülü Şişe içinde 450 ml suya 50 ml L.O.C Çok Amaçlı Temizleyici karıştırınız. Yüzeylere püskürtüp, silerek kurulayınız. Durulamaya gerek yoktur ancak sprey temizlik solüsyonunu hazırladıktan sonraki 30 gün içinde kullanmaya özen gösteriniz.  
  • Son olarak, çok amaçlı temizleyicimizi ellerinizin hijyenik temizliği için de kullanabilirsiniz. Sulandırmadan kullanıp, ardından ellerinizi durulayınız.

   

  * L.O.C.’un tam formülü Çok Amaçlı Temizleyici, AB yönetmelikleri uyarınca yalnızca sürfaktan (yüzey aktif maddesi) için değil, doğada kolayca çözünürlük için yapılan testlerin sonucunda da doğada kolayca çözünür olarak tanınmıştır. 2021 yılında Verify pazarları tarafından yapılan araştırmaya dayanmaktadır. Bu beyanlar çerçevesinde, doğada kolayca çözünürlük özelliğinin tanımı şöyledir: Materyallerin güneş ışığı, su ve mikroplara maruz kalması durumunda doğada bulunan materyallere (su, karbondioksit ve minerallere) ayrışma becerisi.

  Bileşenin Adı  CAS # Yaygın Adı / İşlevi
  Water 7732-18-5 Su
  Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Anyonik Yüzey Aktif Madde
  C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Noniyonik Yüzey Aktif Madde
  Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfoterik Yüzey Aktif Madde
  Sodium Chloride 7647-14-5 Sofra Tuzu
  Citric Acid 77-92-9 Organik Asit (pH kontrolü)
  Fragrance Proprietary - see IFRAorg.org Parfüm
  Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Koruyucu
  Methylisothiazolinone 2682-20-4 Koruyucu
  DİKKAT. Ciddi göz tahrişine yol açar. GÖZLERLE TEMAS HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Kontak lens varsa ve çıkarması kolaysa çıkarın. Sürekli durulayın. Göz tahrişi sürerse: Gerekiyorsa tıbbi tavsiye alın / doktorunuza başvurun. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.