ÖZOĞLU

Amway Serbest Girişimcisi #4302234

ASG sayfasını ziyaret ediyorsunuz: http://www.amway.com.tr/user/pozitifiz
Bir Amway Serbest Girişimcisine (ASG) ait özel bir sayfayı ziyaret ediyorsunuz. Aşağıdaki tüm bilgiler bu ASG tarafından oluşturulmuştur. Amway’e ait resmi bilgileri görmek için aşağıdaki navigasyonu (yöngüdümü) kullanın.
 
Merhaba,
*****Evinizde yada kişisel olarak her zaman kullandığınız ürünleri herhangi bir market yerine, Amway internet Market'den sipariş ederek evinize kadar gelmesi için
sağ taraftan "müsteri olarak kayıt" olun, ihtiyacınız olan ürünleri sepete atın ve sipariş edin. En kısa zamanda ürünler elinize ulaşacaktır.Tabii %100 fiyattan ve cüzzi bir servis ücreti ile :)

*****Ürünleri % 30 indirımlı almak, kargoyla evinize kadar gelmesi için (kota ve süreklilik gerektirmez)
*****Hem %30 indirimli ürün almak hemde satış organizasyonu kurarak çok daha fazla kazanmak için (isteğe bağlıdır)
sağ alttan "ASG kayit formu" doldurun.

İsterÜrün, İsterPara, Sorun varsa, Hemen ara

Çekinmeden 0505 543 00 92 den Handan Özoğlu'nu veya
Ulaşamazsaniz 0505 543 00 94[/large] Nihat Özoğlu'nu arayabilirsiniz.

Amway size Gıda Takviyesi, Güzellik ve Bakım ile Ev Bakım ihtiyaçları için yüksek kalitede ürünlerin yanısıra, kendi işinizi kurma fırsatı da sunmaktadır.Burada geniş bir ürün yelpazesi olan Amway ürünlerini bulacak ve Amway İşi'nin yürütülmesi konusunda birçok şey keşfedeceksiniz.

AMWAY KAYIT, Amway ANKARA, KATOLOG, AMWAY İNDİRİM PROMOSYON, amway ürünleri, amway giriş, AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİ doğrudan satış sistemi, market planı ek bilgi için lütfen benimle irtibata geçiniz.


Amway ANKARA , Amway TOKAT, Amway TURHAL , Amway ZİLE , Amway KOCAELİ , Amway BATIKENT ankara, Amway çayyolu ankara, Amway İLKYERLEŞİM ankara , Amway ÇUKURAMBAR Ankara, Amway ÇANKAYA Ankara, Amway ERGAZİ ankara, Amway SERHATLAR ankara, Amway İNCEK Ankara, Amway ATLANTİS Ankara , Amway SUBAYEVLERİ Ankara, Amway KEÇİÖREN ankara, Amway ETLİK ankara, Amway YENİMAHALLE ankara, Amway mebusevleri ankara , Amway yüzüncüyıl ve diğer bütün semtlere servis hizmeti...

Haberlerimiz

31-03-2015TİTAN'ik oluşumlar!
Bir yada bir kaç ürün ile (bazıları ürün bile değil) bu piyasaya giren binlerce firma var. Bunlaradaki o ürün kimselerde yoktur, her derde devadır, havada üç parende atar, yerde fır döner, okyanus aşırı mesafeden dünyayı kaplar :)
Fazla lafa gerek yok aslında,Sorulacak üç soru var.
1 Ürün nedir ve hayatımda yokken yaşayabiliyor muydum?
2 Sisteme girerken benden ne kadar istiyorlar?
3 Bunun % ne kadarı sitemde dağıtılıyor?
Düşünen herkes DOĞRUYU BULUR.
Bunlar TİTANİK OLUŞUMLAR...
28-01-2014KAŞARlanmışız artık !
Son kullanım tarihi geçmiş kaşarları toplanıp, eriterek tekrar satışa sunulan bir ülkede yaşıyoruz. Bir "Amerikan Şİrketi" geliyor ve şu yaptığına bak, hassasiyete bak,
"Zinde Yasam Ürün Rehberinde NUTRIWAY Coenzyme Q10 ile ilgili yapılan bir düzeltmeyi sizlere bildirmek isteriz. Ürün bilgileri kısmında veganlar ve vejetaryenler için uygundur ibareleri ürün içeriğindeki jelatinin hayvan (sığır) içerikli olması sebebi ile kaldırılmıştır.
Bu durumundan dolayı özür dileriz"
Yorum sizin...
03-09-2013Su HAYATTIR, doğru kaynaktan için !
A.B.D. patentli çok evreli karbon blok filtre ile ultraviyole ışını teknolojisini ileri bir elektronik gösterge düzeneği ile bir araya getiren ilk su arıtma sistemi olan eSpring™, size temiz, duru ve tadı güzel bir sudan daha fazlasını sunar. eSpring™, sağlığı etkileyen potansiyel kirletici maddeleri, bugün piyasada bulunan diğer karbon bazlı sistemlerden daha fazla oranda, etkili bir şekilde yok ederek sizi rahatlatır.
Doğru seçim yapmak için detayları lütfen sorunuz. 0505 543 0094
03-09-2013Belki de DNA nız zayıflamanıza izin vermiyor !
bodykey by NUTRIWAY™ en başından itibaren sizi diğer herkesten farklı yapan şeye yani genlerinize odaklanan bir kilo kontrolprogramıdır. Vücudunuzun beslenme ve fiziksel aktiviteye nasıl karşılık vereceğini keşfetmek için genlerinizi analizedecek ileri bilimsel metotlar uygulanmaktadır. Sonuçlar yiyecek ve egzersiz konularında sevdikleriniz ve sevmediklerinizle birlikte vücudunuza karşı değil vücudunuzla uyum içinde çalışacak Beslenme ve Egzersiz Planını kişiselleştirmek için kullanılmaktadır.
1-4 nin4 Başvuru
Sayfa başına adet:
 

Bizimle online alışveriş yapınız

Benimle alışveriş yapınız ve :

  1.  Çevrimiçi (Online) sipariş verin ve Amway ürünlerini evinizde teslim alın.
  2.  Amway Serbest Girişimcinizden size özel ürün tavsiyeleri alın.
  3.  Ürün önerileri alın
  4.  Siparişlerinizle ilgili kişisel takip hizmeti alın.

Bizimle bir İş Kurmak

  •  Amway Serbest Girişimcisi olarak kaliteli Amway Ürünlerini özel fiyatlarla satın alabilir,
  • % 100 ürün tatmin garantisinden yararlanabilir,
  •  Perakende satışlardan ve Amway Satış ve Pazarlama Planı çerçevesinde kazanağınız primlerden gelir elde edebilir,
  •  Satış Teşvik Programı'ndan yararlanabilirsiniz.

Toplantı talep et

Tavsiyeye ihtiyacınız varsa ya da sunum veya basılı katalog broşürüne göz atmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Doğrulama hataları formu

Adı:
Telefon:
e-posta:
Yorum:
Gönder

Ziyaretçiler

Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.