NUTRIWAY

NUTRIWAY™

NUTRILITE/ NUTRIWAY Dünya'nın en çok satan vitamin ve beslenme destek ürünleri markasıdır.* Temel vitamin ve mineraller, antioksidanlar, bitkisel destek maddeleri, spor besinleri ve öğün ikamelerinin de dahil olduğu, tam kapsamlı bir beslenme ve zindelik ürünleri serisi sunan bir vitamin ve beslenme destek ürünleri markasıdır.

* Kaynak: Euromonitor International Limited; 2013 dünya vitamin ve takviye edici gıda ürünleri perakende satış değerleri yüzde dağılımı.
 

Neden NUTRIWAY

  • NUTRIWAY, beslenme tarihinin öncülerinden Carl Rehnborg tarafından 75 yıl önce kurulmuştur. Beslenme ile sağlık arasındaki ilişkileri keşfetmek Rehnborg'un tutkusudur. Günümüzde, Carl'ı oğlu Sam Rehnborg'un liderliğinde, yeni nesil bilim insanları, araştırmacılar ve teknisyenler NUTRIWAY mirasını yüksek kalite, yenilikçi beslenme destek ürünleri üretmek suretiyle korumaktadırlar.
  • Bitkilerin doğal yollardan, sürdürülenilir ve kimyasaldan arınmış yöntemler kullanılarak yetiştirildiği ve hasat edildiği 25.000 km2'lik NUTRIWAY tarım arazisine sahibiz.
  • Her ay 15.000 kalite kontrol testi, her yıl 400.000'in üzerinde ürün değerlendirmesi yaparak, NUTRIWAY ürünlerine sadece en iyi bileşenleri eklenmesini sağlamak üzere çoklu kalite önlemleri alıyoruz. Her bir bileşen geniş kapsamlı araştırmalar, testler ve formülasyonlara tâbi tutulur.
  • 50'den fazla ülkede satışa sunulan NUTRIWAY ürünleri, dünya çapında milyonlarca insana zindelik ve iyilik için yeni olanaklar sağlamaktadır.
  • NUTRIWAY ürün grubu, beslenme destek ürünleri, yiyecek ve içecekler dahil olmak üzere, dünya çapında 200 beslenme ürününü kapsamaktadır.

NUTRIWAY Markası beslenme sektöründe işte bu şekilde küresel bir lider olmuştur ve liderliğini halen de sürdürmektedir.

Tarım Teknikleri

Kaliforniya, Washington State, Meksika ve Brezilya'daki 25.000 km2'nin üzerindeki çiftliklerimizde toprak kendi kendini yenilemekte, sentetik böcek ilaçları, tarım ilaçları ve gübreler kullanılmamaktadır. Çiftliklerimiz ayrıca, kendini toplumdan aldığını ona geri vermeye adamış, birer küresel iyi komşudur.

Her bir bitki hasat edildikten itibaren birkaç saat içinde işlemleri tamamlanarak, değerli besin içerikleri mümkün olduğu kadar korunarak hazırlanır.

Bitkisel Besleyiciler

Titizlikle yapılan işlemlerle ham bitkilerin suyu alınır ve ince toz halinde konsantre edilir (bunlara konsantre veya özüt adı verilir). Bu özütler, bitkinin doğal besin öğelerini ve fito-kimyasallarını susuz olarak içerir. Her bir NUTRIWAY özütü benzersizdir, ancak tümü besin öğesi zengin bitkilerden elde edilmeleri itibariyle ortak bir kökene sahiplerdir. Bu özütler çok geniş spektrumda fito-besleyiciler içerdiklerinden pek çok NUTRIWAY ürününe eklenirler.

Bitkisel besleyiciler yaşamak için zorunlu olmamakla birlikte, bağışıklık sisteminin desteklenmesi, anti-enflammatuar özellikler, serbest radikallerin neden olduğu hasarın onarılması gibi sağlığımızla ilgili pek çok potansiyel fayda sağlayan dokuz organik bileşik kategorisini temsil ederler. AYRICA, bitkisel besleyiciler, vitaminlerin potansiyellerinin tamamını ortaya çıkarmaları, etkilerini arttırmaları ve sağlığı iyileştirmeleri için onları harekete geçirir.

NUTRIWAY Bilimi

Kurucumuz Carl Rehnborg yıllar önce belirli bitkilerin besleyici değerini analiz etmeye yönelik sofistike tekniklere öncülük etmiştir. Günümüzde, dünya çapındaki NUTRIWAY bilim insanları, ekinlerimizden maksimum faydayı elde etmeye ve ürünlerimiz için yeni bileşenleri değerlendirmeye yönelik yöntemleri geliştirmek üzere en son metod ve teknolojilerden faydalanmaktadır. Bilim insanlarımız, optimum besin içeriği elde etmek üzere bitki özütlerini maksimize etmek üzere yeni formülasyonlar ve yenilikçi işleme yöntemleri araştırmakta, yeni ve geliştirilmiş ürün ve bileşikler aramakta ve yüksek performanslı ve analitik ekipmanlar kullanmaktadırlar.

Her bir NUTRIWAY ürünü bilim insanları, mikrobiyologler, kimyagerler, eczacılar, beslenme uzmanları ve diğer teknik profesyoneller tarafından yürütülen geniş kapsamlı saha testleri ve laboratuvar analizlerinin sonucudur.

Zorunlu olmamakla birlikte, NUTRIWAY Ürünlerinin güvenli, gereğince tanımlanmış ve en yüksek kalitede olmalarını sağlamak üzere, bütün NUTRIWAY Beslenme Destek Ürünlerinde iyi üretim uygulamalarına uygun hareket etmeyi tercih ediyoruz. Her ay 15.000 kalite kontrol testi ve her yıl 400.000'in üzerinde ürün değerlendirmesi gerçekleştiriyoruz. 

Zindelik

Optimum zindelik, mükemmel sağlık demek değildir. Optimum zindelik, bilinen irsi sağlık risklerinizi ve sürdürdüğünüz yaşam stilinizi, yaşamınızı mümkün olduğu ölçüde sağlıklı sürdürmeniz için gerekli kişisel seçimleri yapacak şekilde adapte etmek anlamına gelmektedir. İyi sağlığa ilişkin kişiselleştirilmiş bir yaklaşım için, kendiniz için en iyi beslenme, yaşam tarzı, dinlenme ve gevşeme alışkanlıklarını belirlemeli ve sonra da sağlıklı yaşamı desteklemeye yönelik beslenme destek ürünlerini seçmelisiniz. NUTRIWAY markasının merkezinde beslenme ve optimum zindelik arayışı yer alır.

NUTRIWAY™ Takımı

NUTRIWAY Takımı, dengeli bir yaşam tarzı sürdürmek isteyen, sporla hobi olarak ilgilenen kişilerden profesyonel sporculara kadar her türlü sporseveri kapsayan küresel bir topluluktur.

Amway Serbest Girişimcileri, müşteriler ve çalışanlar NUTRIWAY Takımı flaması altında düzenlenen çeşitli etkinliklerde yer almaktadırlar. Amacımız fiziksel aktivite, spor ve diyete ilişkin etkileşimi arkadaşlar, aile veya iş ortakları arasında gerek Internet üzerinden, gerekse interaktif olarak pekiştirmektir.

Nutriway,  tarihin en başarılı futbol kulübü olan AC Milan'ın resmi Beslenme Destek ürünleri markasıdır.

ACMilan; detaylar için tıklayınız

Mevcut markalar

Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.