ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials, normal-kuru, hassas veya karma-yağlı ciltlere yönelik günlük cilt bakım ürünleri serisinden oluşur. Cildinizin kendine özgü ihtiyaçlarına göre yaratılmış, temel nemlendirici ve dengeleyici ürün serileri maksimum fayda sağlanacak şekilde düzenlenebilir. Bu temel nitelikli sistemin üç basit adımı olan temizleme, tonikleme ve nemlendirme, saf botanikler ile özgün ABD patentli Hydrolipid Matrix bileşenimiz ile etki ederek, birkaç dakika içinde cildinizde görüp hissedebileceğiniz sonuçlar yaratır.

image/png;;;Natural beauty in three simple steps.png

Üç kolay adımda doğal güzellik

Sizin cildiniz özel olarak dikkate alınarak düzenlenen günlük cilt bakımı: ARTISTRY essentials doğanın en iyisi ile en son teknoloji ürünü bilim arasında kurulan bir dengeye oturtulduğundan, doğrudan cildinize mükemmel faydalar sağlar. Cildinizin kendine özgü ihtiyaçlarına bağlı olarak, nemlendiri ve dengeleyici ürünlerimiz birlkte de kullanılabilir. Temizleyiciler, tonikler ve losyonlar - birkaç dakika içinde cildinize gün boyu ihtiyaç duyacağı herşey üç mükemmel ve basit adımda sağlanır.

Özgün ve saf botanikler ile özgün ABD patentli Hydrolipid Matrix'in (HLM) kombinasyonunu deneyimleyin. Bu güçlü kombinasyon doğal yollardan elde edilmiş bileşenlerimizi içerdiğinden, görüp hissedebileceğiniz sonuçlar ortaya koyar: normal-kuru, hassas veya karma-yağlı cildler anında en iyi görünümlerine kavuşur, pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazanırlar.

Günlük sadelikte, ciddi bilim.

image/png;;;Essential science for stunning results.png

Çarpıcı sonuçlar için temel seviyede bilim

ARTISTRY essentials ürünleri yüksek performanslı bileşenlerimizi içerir.İsviçreli üst düzey bir ecza şirketiyle yaptığımız işbirliği sonucunda formüle edilen Hydrolipid Matrix (HLM) veya Nourish-3 Complex -- ARTISTRY daima ciddi seviyede bilimi gündelik basit uygulamalarla bir araya getirerek cildinize etkili bileşenler taşır. Doğa ve araştırmalar, bitki ve botaniklerde bulunan fito-kimyasallardan elde edilen patentli aktif bileşenler nezdinde bir araya getirilir. Anında elde edilen kalıcı sonuçlar sayesinde cildin kendi hümektan ve lipidleri yenilenir ve cildiniz eski gençlik pırıltısına kavuşur. Botaniklerimizin birçoğu kendimize ait NUTRIWAY organik sertifikalı çiftliklerimizde* yetiştiğinden yüksek kaliteli doğal bileşenlerimiz garantilidir. Bilim ve doğanın bu füzyonu sihirli bir anda en yüksek seviyede ifade edilir: cildiniz canlanır ve tazelenir, benzersiz güzelliğiniz pekişir.

* "Sertifikalar çiftliklerin bulunduğu ülkelerdeki yasalar uyarınca, resmi onay kurumları tarafından verilmektedir."