TR

Amway Parfümleri

Erkeklere ve kadınlara yönelik çekici AMWAY™ parfümleri serisi, her atmosfer ve ortam için uygun parfüm, eau de toilette ve vücut spreylerini kapsar.

Bayanlar için parfümler

ANCESTRY bergamut, frenk üzümü, Mısır yasemini ve portakal çiçeği gibi doğal bileşenlerden üretilmiş güçlü ve kadınsı bir parfümümüzdür. WISTFUL  No 1 Bayanlar için Eau De Parfüm  Ahududu, Yaban Mersini ve Pembe Biber aromasının üst notalarıyla öne çıkan yumuşak , meyvalı floral koku, Gül, Yasemin, Lychee, ve hoş bir beyaz misk kokusu ile yatışır. 

SUN DAPPLES Eau de Parfum ise gündüz kullanım için ideal, parlak ve meyvemsi bir kokudur. 

Erkekler için parfümler

TOLSOM Eau de Toilette öğütülmüş baharatlar, amber ve misk kokularını bira araya getirir, OPPORTUNE Sport Eau de Toilette de canlandırıcı narenciye ferahlığı sağlayan, dinamik ve enerjik bir kokudur. Erkekler için ANCESTRY lavanta, kekik, kişniş ve sedir ağacı kokularının karışımdan elde edilmiş lüks, yoğun, zarif ve erkeksi bir parfümdür. QUIXOTIC parfümümüz, içeriğindeki yeşil narenciye ve nanenin sağladığı ferahlıkla, uyarıcı ve sportif bir kokuyu temsil eder. Ruh halinize göre tensel, şık, sportif, canlı, göz alıcı, büyüleyici veya kadınsı ve romantik olmayı seçiyorsanız, sizin için mükemmel bir AMWAY parfümü mutlaka vardır.

Parfüm nasıl kullanılır?

Parfüm günde iki üç kez uygulanmalıdır. Tek bir uygulamanın gün boyu kalıcı olması beklenmemelidir. Parfümler, dayanıklı olmalarını ve ciltte mümkün olduğu kadar uzun süre kalmalarını sağlamak üzere sabitleştirici maddeler içerirler.

  • Parfümü nabız noktalarına, bilek ve dirseklerinizin içi, dizlerin arkası, boynunuz, kulak memesinin altına (kulaklarınızın arkasına değil) uygulayabilirsiniz.
  • Cildiniz parfüme karşı hassas ise bir mendil üstüne sıkın ve mendili cebinize veya para çantanıza koyun.
  • Parfüm sürdükten sonra cildinizi ovalamayın; bu kokuyu “zedeler”. Parfümü cildinize püskürtün ve üzerine dokunmadan kurumasını bekleyin.
  • Faklı ortamlar ve farklı ruh halleri için farklı parfümler kullanın. Bir parfümü gündüz, bir başkasını gece için kullanın.
  • Yazın serin, ferahlatıcı bir etki yaratmak için parfümünüzü buzdolabında saklayın. Parfümleri daima serin ve kuru bir yerde saklayın.

Ajax hatası

Sunucuyla iletişimde bir sorun oldu. Herhangi bir nedenle ağ bağlantınız kesildi mi? Lütfen sayfayı tekrar yüklemeyi veya işleminizi tekrarlamayı deneyiniz.